Dell G15 5510 için undervolt nasıl yapılır?

Bugün cihazın boştaki ısısını görünce şaşkına döndüm.

Eki Görüntüle 1362272

(Cihaz yanımda olmadığı için fotoğraf çekemiyorum. Videodan SS alıp attım fotoğraf yerine.) Gözlerinizle görüyorsunuz, evet yalan değil. Cihaz boşta 91 derece çalışıyor. Gerçekten çok çok yüksek değerler bunlar. Oyunda bile bu değerler az değil. Yükseğe 6 derece yakın. Bu cihaza undervolt yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? @erengore
O sicakligi undervolt ile falan dusuremezsin. Git bir parca Honeywell PTM-7950 macun al uygula sonra da tesekkur et.

O sicakligi undervolt ile falan dusuremezsin. Git bir parca Honeywell PTM-7950 macun al uygula sonra da tesekkur et.

Macun ile düzeleceğine emin misin? Ben onla da düzeleceğine pek inanamadım. Garantiye yollayacağım en kötü. Bir temizlik yapsınlar.

Macun ile düzeleceğine emin misin? Ben onla da düzeleceğine pek inanamadım. Garantiye yollayacağım en kötü. Bir temizlik yapsınlar.
Evet temizlik ve 7950 ile duzelir. Eger yazilimla ilgili bir sorun ise bir nebze duzelir. Format atman ve yazilimlari tek tek test ederek yuklemen gerekir. Servisin duzeltebilecegine inanmiyorum.

Evet temizlik ve 7950 ile duzelir. Eger yazilimla ilgili bir sorun ise bir nebze duzelir. Format atman ve yazilimlari tek tek test ederek yuklemen gerekir. Servisin duzeltebilecegine inanmiyorum.

Garanti derken temizleme ve macun yenilemeden bahsediyordum. 70'e falan düşse iyi olur yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı