Dell G15 5510 sistem düşük FPS

Bilgisayarınızda bulunan Dell veya alienware uygulamalarından birinden cihazı yüksek performans veya oyun moduna geçirmek, nvidia sürücülerini Dell support sitesinden indirip kurmak, AMD ve nvidia sürücülerinden ayarlarda v-sync açık mı değil mi diye kontrol etmek veya oyuna sağ tıklayıp nvidia ekran kartı ile aç seçeneğini seçmeyi deneyebilirsiniz.

Ayrıca cihazın oyun oynarken prize takılı olduğundan emin olun. MBAM ve Kaspersky ile zararlı taraması yapmayı da deneyebilirsiniz.
Tamam sağolun

Merhaba 1 hafta önce aldım sistemi Windows 11 kurulu geldi o haliyle neredeyse sabit 180- 200FPS falan alıyordum Windows 10 Pro format attım FPS aşırı düştü yer yer anlık 80 civarını görüyorum 120 falan alıyorum genelde 1.5 BIOS yüklü sorunun çözümünü bilen var mı? Sadece Windows ile alakalı olabilir mi cidden bu?

Merhaba 1 hafta önce aldım sistemi Windows 11 kurulu geldi o haliyle neredeyse sabit 180- 200FPS falan alıyordum Windows 10 Pro format attım FPS aşırı düştü yer yer anlık 80 civarını görüyorum 120 falan alıyorum genelde 1.5 BIOS yüklü sorunun çözümünü bilen var mı? Sadece Windows ile alakalı olabilir mi cidden bu?
bence bir bios update yap dellin kendi sitesinden 20 30 fps artmıştı bende

Bence bir BIOS Update yap Dell'in kendi sitesinden 20 30 FPS artmıştı bende.

Windows 11 kurdum tekrardan FPS değerleri normale döndü sorunum çözüldü.

Geri
Yukarı