Dell G15 5510 vs Zephyrus G14

Bütçe
12,000-17,000

Fermiyon

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dell G15 5510 (16 GB, Intel i5 10500H, GTX 1650) mi yoksa ASUS ROG Zephyrus G14 (Ryzen 7 5800HS, RTX 3060) mı? Ben çok fazla oyun oynamam ancak yine de oynarım -çok ağır oyunlar oynayacağım kesin değil- hem bu düzeyde ihtiyacımı karşılayan, çok ısınmayan pil gücü iyi olan hangisidir, Dell G15 modellerinde olan yazılım sorunu da ne kadar gerçek? Eğer Dell G15 iyiyse onu Amazon'dan almayı düşünüyorum. Ne yapayım?
Ayrıca diğer bir seçeneğimde Dell g515 (amd ryzen 7 4800h 16gb 512gb ssd rx5600m

Son düzenleme:
Bence ASUS arkadaşımda Dell var BIOS yeri çok aşırı derecede saçma tabii bu biraz tercih meslesi ama yani benim açımdan alınmaz hem ASUS alırsan seni bir süre daha idare eder misal Dell 2 yıl gitcekse ASUS 4 yıl gider.

Zeyphrus Ultrabook tarzı olduğu için pil ömrü sunabiliyor, Gaming cihazlarda pek de pil ömrü alamazsınız dediğiniz modelde ısınma sorunlu model.

Zeyphrus Ultrabook tarzı olduğu için pil ömrü sunabiliyor, Gaming cihazlarda pek de pil ömrü alamazsınız dediğiniz modelde ısınma sorunlu model.

Pil ömrü 3-4 saat olsa yine benim için uygundur. Isınma sorununun da çok zorlanmadığı müddetçe ön planda olmadığıyla ilgili birkaç yorum da okudum. Sanırım bahsettiğim G515'i alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı