ASUS ROG Zephyrus G14 vs ASUS ROG STRIX G15

Bütçe
17000

Emoji_Pati

Centipat
Merhaba arkadaşlar, okul sebebiyle yeni bir laptop almaya karar verdim.
Forumda bu konuyu açmadan önce diğer konulara baktım fakat ben zengin değilim :D bu sebepten dolayı bana Max. 17.000 TL olan bir laptop önerir misiniz? Diye konu açmaya karar verdim ayrıca bu 2 laptopuda değerlendirir misiniz?(Max 17.000 dediğimi biliyorum ama 18.299, 00 TL olan G15'i aşırı şekilde övdükleri için diğerlerinden çok çok daha iyi ise bunu da alabilirim ama dediğim gibi limitim 17.000) şimdiden görüşleriniz için teşekkürler.

Bahsettiğim laptoplar;

Merhaba arkadaşlar, okul sebebiyle yeni bir laptop almaya karar verdim.
Forumda bu konuyu açmadan önce diğer konulara baktım fakat ben zengin değilim :D bu sebepten dolayı bana Max. 17.000 TL olan bir laptop önerir misiniz? Diye konu açmaya karar verdim ayrıca bu 2 laptopuda değerlendirir misiniz?(Max 17.000 dediğimi biliyorum ama 18.299, 00 TL olan G15'i aşırı şekilde övdükleri için diğerlerinden çok çok daha iyi ise bunu da alabilirim ama dediğim gibi limitim 17.000) şimdiden görüşleriniz için teşekkürler.

Bahsettiğim laptoplar;

Zephyrus 60Hz olduğu için işinizi tam görmeyebilir oyun tarafında.

Bu da attığınızla aynı fiyatta ve 1TB SSD var.

Hakkında Kötü Yorumlar Aldım ve 5800Hs, 5600h'dan Daha Performanslı Değilmi?

Zephyrus 60Hz olduğu için işinizi tam görmeyebilir oyun tarafında.

Bu da attığınızla aynı fiyatta ve 1TB SSD var.
Aaa Bunu Görmemişim Bilgilendirme için Teşekkür Ederim.
60Hz Olması Çok Farkedermi Ben Sadece Lol Oynarım Bu Sebepten Ekran Yenileme Hızı Aşırı Önemli Değil Benim için..

Başka Önerisi Olan Varmı? 17.000 TL Max. Bütçe..

Son düzenleme:
Hakkında kötü yorumlar aldım ve 5800HS, 5600H'dan daha performanslı değil mi?

AAA bunu görmemişim bilgilendirme için teşekkür ederim.
60Hz olması çok fark eder mi ben sadece LoL oynarım bu sebepten ekran yenileme hızı aşırı önemli değil benim için.

Başka önerisi olan var mı? 17.000 TL Max. Bütçe.

Sadece LoL oynarsanız pek önemli değil ileride monitör alıp laptopunuza takabilirsiniz sıkıntı olursa.

Hakkında Kötü Yorumlar Aldım ve 5800HS, 5600H'dan Daha Performanslı Değil mi?

AAA Bunu Görmemişim Bilgilendirme için teşekkür Ederim.
60Hz Olması Çok fark eder mi Ben Sadece LoL Oynarım Bu Sebepten Ekran Yenileme Hızı aşırı Önemli Değil Benim için.

Başka Önerisi Olan var mı? 17.000 TL Max. Bütçe.

LoL'de 60Hz etkiler, 5800HS daha performanslı evet ama zeyphrus ekran kartı tarafinda ve Hz olarak daha zayıf.

Geri
Yukarı