Dell G15 5515 laptopa dahili HDD takılır mı?

Anladığım kadarıyla HDD takmak istiyor bu laptopa zaten sahip.

Aynen öyle.
Okuldayken hızlıca okuduğum için yanlış okumuşum. Pardon.

Yazdıklarını okudum sorunların var ben FIFA oynayıp kapatıyorum arada üst seviye hikayeli oyunları oynuyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım oyun oynarken veya internette gezerken senin sorunun nedir tam olarak bayağı bir uzun konu açmışsın çünkü.

Son düzenleme:
Aynen öyle.

Yazdıklarını okudum sorunların var ben FIFA oynayıp kapatıyorum arada üst seviye hikayeli oyunları oynuyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım oyun oynarken veya internette gezerken senin sorunun nedir tam olarak bayağı bir uzun konu açmışsın çünkü.

Konuma yazarsanız iyi olur. Dell Command Center driverında sorun.

Okuldayken hızlıca okuduğum için yanlış okumuşum. Pardon.

Hocam anladığım kadarıyla PC ile gelen uygulamalardan memnun değilsin benim ilk işim internette aratıp hangileri gereksiz ise kayıt defteri ile silmek oldu onları. Keşke sende öyle yapsaydın eğer markan MSI veya ASUS değilse laptoplarda gelen uygulamaları kullanma bile yarardan çok zararı olur. Masaüstü gibi her şeyini manuel halletmeni öneririm BIOS menüsü olarak haklısın sürümü eski ama rahatsız etmiyor kaç defa giriyorsun BIOS'a. F/P olarak en iyi PC diyebilirim 13K civarına almıştım Kasım'da. Şu anki kur ile birlikte hala en iyi F/P donanımlara sahip laptop.

Hocam anladığım kadarıyla PC ile gelen uygulamalardan memnun değilsin benim ilk işim internette aratıp hangileri gereksiz ise kayıt defteri ile silmek oldu onları. Keşke sende öyle yapsaydın eğer markan MSI veya ASUS değilse laptoplarda gelen uygulamaları kullanma bile yarardan çok zararı olur. Masaüstü gibi her şeyini manuel halletmeni öneririm BIOS menüsü olarak haklısın sürümü eski ama rahatsız etmiyor kaç defa giriyorsun BIOS'a. F/P olarak en iyi PC diyebilirim 13K civarına almıştım kasım'da. Şu anki kur ile birlikte hala en iyi F/P donanımlara sahip laptop.

Hocam ne zamandir bu PC sizde var. ( R5 5600h, 3050 olan mı?)

Oyunlarda FPS, ısısı nasıl?
2x8 RAM yaptınız mı?

Geri
Yukarı