Dell G15 RTX 3060, 5800H 15.183, 41TL!

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...agaza=Gamers_Arena&url_src=and-product-detail bu laptoptan daha mı mantıklı sizce? Bu da gayet iyi göründü gözüme.
Kafa kafayalar. Mesela 11800H bir tık az ısınıyor ama TUF kasaları malum geçen sene alev alevdi bu sene sorun devam ediyor ise 11800H'ın az ısınması bir fayda etmez. Aynı şekilde 5800H bir tık fazla ısınıyor ama Dell burada o ünlü Alienware kasalarını kullanmış, bu yüzden iyi bir soğutması varsa 5800H'ı serinletecektir. Yani şartlara göre değişir.

Hocam kaynak atarsanız çok hoş olur, eğer MUX kesin var isebiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bir video görmüştüm ama uyku sersemi olarak izlediğim için tam amacını anlayamadım. Yine de buraya bırakayım. Sanırım optimus ve MUX arasındaki FPS farkını gösteriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
böyle bir video görmüştüm ama uyku sersemi olarak izlediğim için tam amacını anlayamadım. Yine de buraya bırakayım. Sanırım optimus ve MUX arasındaki FPS farkını gösteriyor.
şimdi de redditte bununla karşılaştım. Muhtemelen bu duyduğum doğru.

Tasarım olarak güzel ve güçlü bir laptop. Eksi olarak MUX yok ve kontrol merkezinin gerçekten kötü olduğunu söylüyorlarda allienware için kullanmadım bilmiyorum ama Reddit'te okuduğuma göre böyleydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı