Dell G15 SE 5520 i9-12900H nasıldır?

muammer469

Kilopat
Daha fazla  
cihaz
Bu cihazı satın aldım. Kullananlar deneyim etmiş arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Cihazda yazılım problemleri çözüldü mü? Kurulum nasıl yapılır? Yeni cihazlarda deneyimim yok.

Duruma göre iade edeceğim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
cihaz
Bu cihazı satın aldım. Kullananlar deneyim etmiş arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Cihazda yazılım problemleri çözüldü mü? Kurulum nasıl yapılır? Yeni cihazlarda deneyimim yok.

Duruma göre iade edeceğim. Teşekkürler.
Bende bir alt konfigürasyonlusu var bu cihazın. Yazılım sorunları yok bende. Sizin cihazınız Windows lisansına sahip değil sanırım. Bir kurulum USB'si hazırlayıp kurulum yapmanız lazım. Bunun hakkında bolca video var zaten. Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.

Bende bir alt konfigürasyonlusu var bu cihazın. Yazılım sorunları yok bende. Sizin cihazınız Windows lisansına sahip değil sanırım. Bir kurulum USB'si hazırlayıp kurulum yapmanız lazım. Bunun hakkında bolca video var zaten. Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Cihazın oyun içi ve normal kullanım da sıcaklık değerleri nasıl? Yükte değilken fan sesi var mı? Memnun musunuz?

Ben memnunum genel olarak. İşlemci maksimum olarak 92 dereceyi görüyor. Ben daha iyi bir soğutma için farklı çözümler deneyeceğim çünkü daha serin çalışma potansiyeli var daha iyi bir termal iletkenle. GPU çok daha başarılı sıcaklık konusunda, 80'i aştığını görmedim. Boştayken cihaz sessiz çalışıyor. Yükteyken de diğer modellerden sessiz çalışıyor. Boşta sıcaklıklar 50 civarı oluyor.

Hocam bir de bu modelin Dell'in kendi sitesinde driverlarını özelliklerini bulamadım. i7 ve i5 var bu model yok. MUX Switch ekran kartı kaç watt öğrenemedim.

Açıkçası o işlemciyi taşıyacak bir kasa olduğunu sanmıyorum. İ7 12780H'da bile ısınıyordu kendisi.

Açıkçası o işlemciyi taşıyacak bir kasa olduğunu sanmıyorum. İ7 12780H'da bile ısınıyordu kendisi.

Gece gece hata yapmışım bu arada. İ7 10870H olmalıydı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı