Dell G2422HS monitör bozuldu

Dakko

Kilopat
Daha fazla  
Monitör
Dell G2422HS
Arkadaşlar merhaba.

Dell G2422HS monitörüm durduk yere bozuldu. Ekran açılıyor ama görüntü tamamen birbirine girmiş durumda, her taraf çizgi çizgi görünüyor, görüntü ekrana sığmıyor falan.

Ekran kartına bağlayan kabloyu çıkardım, yine aynı. Ekran kartından dolayı değil yani.

Monitörü Mart'ta almıştım. Gaming.gen.tr üzerinden almıştım.

Şimdi ne yapmam gerek?

Arkadaşlar merhaba.

Dell G2422HS monitörüm durduk yere bozuldu. Ekran açılıyor ama görüntü tamamen birbirine girmiş durumda, her taraf çizgi çizgi görünüyor, görüntü ekrana sığmıyor falan.

Ekran kartına bağlayan kabloyu çıkardım, yine aynı. Ekran kartından dolayı değil yani.

Monitörü Mart'ta almıştım. Gaming.gen.tr üzerinden almıştım.

Şimdi ne yapmam gerek?

Garantisi varsa garantiye gönderin hocam. Böyle şeyleri sağlama almakta fayda var.

Ekleme: Aynı konudan aralıklarla 2 tane daha var ve herkes garantiye göndermiş. Ve görüntü tam sizin bahsettiğiniz şekilde bozulmuş. Alınmayacak monitörlere eklendi.

Garantisi varsa garantiye gönderin hocam. Böyle şeyleri sağlama almakta fayda var.

Ekleme: Aynı konudan aralıklarla 2 tane daha var ve herkes garantiye göndermiş. Ve görüntü tam sizin bahsettiğiniz şekilde bozulmuş. Alınmayacak monitörlere eklendi.
Ben de gördüm. Üç dört kişide aynen bendekine benzer sorun olmuş ama hepsine de yeni monitör vermişler. En azından bu yönü iyi.
Dell yerinde servis varken servise göndermek anlamsız adamlar direk yeni monitör gönderiyor
Kaç güne getirirler acaba?

Direk kargoyla size yeni monitör gönderiyorlar gelen kargocuya eski monitörü teslim ediyorsunuz. Dell Türkiye ile iletişime geçin

Direk kargoyla size yeni monitör gönderiyorlar gelen kargocuya eski monitörü teslim ediyorsunuz. Dell Türkiye ile iletişime geçin
İletişime geçtim. Yeni monitör gönderecekler. Ancak anladığım kadarıyla stoklarında yok, yurtdışından gelecek. Bakalım ne kadar sürecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı