Dell G2724D nasıldır?

selamlar, 27 2k ile 32 2k aynı netliği verir mi?

Ekran buyudukce pikselleşme olur mu?
Ben 21" den , 27" geçtim. Doğal olarak ben de buna benzer coksoru sordum
Piksellesir mi , cok mu büyük olur vb . Sorular .
Ama şimdiki aklim olsa sorgusuz sualsiz 32" alırdım.

Masaniz musade ediyorsa kesinlikle 2k için 32" tavsiye ederim .

Merhaba. Bu monitörü dün aldım her şey gayet güzel fakat HDR açınca her şey çok karanlık oluyor bu sizde de böyle mi? Bir de yapmamız gereken veya açılması gereken bir ayar vs. var midir?

27 inch daha keskin bir görüntü sunacaktır.
Fakat bu demek değil ki 32 inch ekran da 2K çözünürlük kötüdür.
Dell G3223D monitörde iyi bir PPI aralığı var. Yani al gitsin 🙃

Aslında ben de Dell G3223D monitörü almaya karar verdim ama 32 inç kullanmadım daha önce. 1440p 165hz monitöre ihtiyacım var. 32 inç çok iyi bir ekran aslında işlerim için. Ama ara sıra Valorant veya CSGO oynuyorum sıkıntı çıkarır mı emin olamadım. Bu yüzden Dell G2724D modelini buldum araştırırken. Hem de çok yeni girmiş pazara. Acaba nasıl yapsak. Tek farkı Dell G3223D modelinde 1.07 milyar renk sayısı ve 10 bit (8+A-FRC) renk derinliği varken Dell G2724D bu modelde renk derinliği bilgisine ulaşamadım. Renk sayısı da 16.7 milyon
Hangi modeli satın aldınız hocam ?

Hangi modeli satın aldınız hocam?

Dell G2724D modelini aldım. An itibarıyla memnunum. Kontrast oranı çoğu IPS monitörden daha iyi.

Dell G2724D modelini aldım. An itibarıyla memnunum. Kontrast oranı çoğu IPS monitörden daha iyi.

Dünden bugüne düşüncelerin nedir? Benim hala sepette.

Gayet güzel monitör ben sevdim. Standı hakkında çok eleştiren olmuş. Ama ben öyle bir sallanma durumu yaşamadım.
Kontrast oranı çoğu IPS monitörden iyi. Rtings de ICC profili var onu indirerek kalibre edebilirsiniz. HDR henüz denemedim. Ama bu tarz monitörler de HDR deneyimi iyi değildir. 27 inch de daha iyi bir PPI aralığı var. Görüntü daha keskin olacaktır. Genel olarak beğendim. Deneyim elde ettikçe tekrar yazarım.

Gayet güzel monitör ben sevdim. Standı hakkında çok eleştiren olmuş. Ama ben öyle bir sallanma durumu yaşamadım.
Kontrast oranı çoğu IPS monitörden iyi. Rtings de ICC profili var onu indirerek kalibre edebilirsiniz. HDR henüz denemedim. Ama bu tarz monitörler de HDR deneyimi iyi değildir. 27 inch de daha iyi bir PPI aralığı var. Görüntü daha keskin olacaktır. Genel olarak beğendim. Deneyim elde ettikçe tekrar yazarım.
Hocam bende aldım dün geldi görüntü ayarlariniz nasıl?Nasıl yaptınız ?

Geri
Yukarı