Dell G315 nasıldır?

7200 TL Captcha Verification
6500 Verip onu almazdım onun yerine 5800 TL'lik 8 GB Ramli Olan modeli alırdım.
Hocam ram için 16 en az lazım sonradan yükseltebilir miyiz acaba ?
Bir de 1060 için o fiyat değer mi , ubuntu yüklü gelecekmiş sanırım ubuntu silip windows10 rahat nasıl yapabilirim ? İnternetten key alacaktım
Gayet iyi fiyatı. 16 GB, İ7 8750H, GTX 1050 Ti modelinden bahsediyorsanız. Yine de Monster notebook düşünebilirsiniz. Daha ucuz.
Hocam teşekkürler monster ekletme yapınca az daha pahalıya geliyor ben taksitle alabileceğim şu an sanırım oradan dell daha ucuz oluyor bir de çok önemli mi bilmiyorum da mesela Hepsiburada'da
1050ti 8 ram ve 1060 16 ram parmak izi okuyucu var ama 1050ti 16 ram olanda yok
Ubuntu windows 10 yapacağım sizce çok sıkıntılı olur mu kimi mağazalarda windows 10 yüklü al diyorlar da öyle daha da pahalıya geliyor (mesela vatanda g5 15 modeli w10 yüklü 7.3k bence o kadar değmez gibi) çevrede arkadaşlar genelde kendileri kurmuş hep sıkıntı da çıkmıyormuş

Hocam ram için 16 en az lazım sonradan yükseltebilir miyiz acaba ?
8 GB olan modeli sonradan yükseltme yapabilirsin.
Bir de 1060 için o fiyat değer mi , ubuntu yüklü gelecekmiş sanırım ubuntu silip windows10 rahat nasıl yapabilirim ?
Bana kalırsa değer sonuçta bir kere alıyorsunuz. Masaüstü gibi ekran kartını değiştiremezsin de eGPU olayları falan varda onlara girmeyeyim şimdi.
Windows kurmak çok basit olacak içinde Ubuntunun olması önemli değil. Usb'ye UEFI kurulumla Windows atacaksın. Bilgisayarı açarken USB'den boot ediceksin buda basit bi işlem. Windows'u kurabilirsin artık kurulum aşamasında SSD yada Hardisk'i formatlarsın hangisinde ise Ubuntu. Temiz ve sağlam bir biligisayarın hayırlı olsun.
Monster'in tasarımını sevmediğimden önermiyorum.

Bu ikisinden biride olabilir hocam. Aradaki 100 tl farkı sadece birinin ssd si 480 gb diğeri 240 gb. 100 tl verip 480 gb yani ilki önerimdir. :)

Bu ikisinden biride olabilir hocam. Aradaki 100 tl farkı sadece birinin ssd si 480 gb diğeri 240 gb. 100 tl verip 480 gb yani ilki önerimdir. :)
Ram 8 GB HDD yok çok pahalıya geliyor. Dell'e göre.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı