İnceleme Dell G3223D

Kargocu bugün geldiginde hazir monitor al hocam dedim, yok yok hocam hazir degildir o yarin oglende hazir olur o zaman alayim dedi. yoruldu herhalde dedim kendimce nasıl istiyorsan dedim yarin oglen 2 gibi aricam numarasini verdi teslim edeceğim.
Ama bu sirkete hayran kaldim, Dell yetkilisi HDMI, DP ve elektrik kablosunu gondermeyin gerek yok dedi. Yedeğe koydum onlari da.
Yeni monitörde bir ucu Type-C diger ucu HDMI kablosuna kadar cikti. Şu an cok memnunum.
Cok teşekkür ederim hocam senden gercekten dedigin gibi rakipsiz firma.

Hocam Dell'in gurmelerindenimdir. Hatta teknik servisteki personellerle ahbap olduk artık, birçok kez garanti servisine başvurduğum için adımları ezbere biliyorum. Şu an AGON kullanıyorum ama aldıracaksın bana bir Alienware, az kaldı

çok sevindim dostum valla benim servislik bir durumum olmadı şimdiye kadar ama görmüş olduğum kadar gerçekten dedikleri kadar varmış helal olsun demekten başka birşey gelmiyor aklıma güle güle kullan en azından hz si yüksek bir monitörün olmuş oldu

Teşekkür ederim hocam cok sağ olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…