Dell G5 5587 Kullanıcı Görüşleri

G5 5587 düşünenlere fikir vermesi açısından bilgiler vereyim. Eksiklerim varsa yazabilirsiniz, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ben Monster Tulpar v18.1 ve Dell G5 5587 arasında kalmıştım, en sonunda kararımı Dell yönünden verdim ve bu kararımdan gayet memnunum.
Ekran kartı GTX 1060 Max-Q AAA oyunlarda gayet yeterli performansı var. Isınma sorunu yok 68-74 derece arasında geziyor. Yüksek FPS değerlerinde oynuyorsunuz ve FPS drop yaşamadım.

İşlemcisi i7-8750H genelde 3.9 GHz olarak çalışıyor sıcaklığı 75-85 derece arasında.

Fanlar yük altında biraz fazla ses yapıyor yük altında değilken nerdeyse çalışmıyorlar. Fan ayarlama uygulaması yok. Bunun yerine GeForce Experience ayarlarından Whisper Mode açarak veya bilgisayarın güç ayarlarından düşük güç moduna alarak fan sesini azaltabiliyoruz.

RAM: 2x8 16 GB DDR4 2666 MHz
Depolama: SSD 256GB m.2 Sata Toshiba KSG60ZMV256G
HDD: Aldığım Seagate Firecuda 2TB 5400 RPM taktım. İçinde Seagate 1TB 5400 RPM vardı.

Şarjı 5 saatin üstünde gidiyor bu beni oldukça şaşırttı. Şarj aleti 180W olarak geliyor. GTX1050 modellerinde 130W geliyor.

Kutu Açılımı
PUBG Performansı
Arka Kapak

1.jpg5.jpg6.jpgSS.jpg2.jpg3.jpg4.jpg1.jpgpil.JPGŞarj.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı