Dell G515 R7 4800H laptop alınır mı?

Polaris35

Decapat
Daha fazla  
Kafama takıldı hata mı yaptım acaba diye. Ben 3-4 gün önce Dell G515 R7 4800H işlemcili RX5600M ekran kartı laptopu aldım daha elime ulaşmadı ama araştırdım biraz Dell'i ısınma sorunu var filan diyorlar. İşlemci 95-100 dereceleri görüyor sanırım. Sıkıntı çıkarır mı zaman geçtikçe? Çok sık oyun oynayan birisiyim bir de ister istemez ısınacak bu laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafama takıldı hata mı yaptım acaba diye. Ben 3-4 gün önce Dell G515 R7 4800H işlemcili RX5600M ekran kartı laptopu aldım daha elime ulaşmadı ama araştırdım biraz Dell'i ısınma sorunu var filan diyorlar. İşlemci 95-100 dereceleri görüyor sanırım. Sıkıntı çıkarır mı zaman geçtikçe? Çok sık oyun oynayan birisiyim bir de ister istemez ısınacak bu laptop.
Sıkıntı elbette çıkarır hocam. 100 derece gerçekten fazla, birde ekran kartı sıkıntılı yani RX 5600M sürücü sorunları olan bir ekran kartı bu yüzden önerilmiyor.

Bilgisayar elimde 1 haftadır kullanıyorum işlemci Max 93 derece ekran kartıda Max 90'a çıkıyor gayet memnunum şu anlık uzun vadede umarım bir sıkıntı çıkarmaz.

Geri
Yukarı