Dell G515 alınır mı?

5600M ısınır mı ve NVIDIA tarafında hangi tarafa denk geliyor sizce?

RTX 2060'ın bir tık altı. Şu videoda görüldüğü üzere;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Isınma konusunda RTX 2060'a yakın diye tahmin ediyorum.

Performansı fena olmasa da aşırı ısınan bir laptop (Yüksek Performans'ta 100 dereceye yaklaşır), kullandıkları panel eh işte, bu laptop önceki Dell G3 kasasını yeniden kullandığı için onun sorunlarını da beraberinde getirir (Menteşe, klavye vs.). Bir de AMD ekran kartlarının laptoplarda desteği çok daha az. Bunlar size sıkıntı olmazsa alınabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Performansı fena olmasa da aşırı ısınan bir laptop (yüksek Performans'ta 100 dereceye yaklaşır), kullandıkları panel eh işte, bu laptop önceki Dell G3 kasasını yeniden kullandığı için onun sorunlarını da beraberinde getirir (menteşe, klavye vs.). Bir de AMD ekran kartlarının laptoplarda desteği çok daha az. Bunlar size sıkıntı olmazsa alınabilir.

Dizüstü bilgisayarlardaki destek süresi genelde ne kadar oluyordu? Oluyordu diyordum çünkü Ryzen ile piyasaya hareketlilik getirdi. Çoklu çekirdek performansına diyecek söz yok üstüne yeni üretim teknolojisi üstüne bir de Intel güvenlik açıkları 14 nm ile devam edecek oluşu geri planda üreticilerle AMD zararına anlaşmalar gibi şeyler söyleniyor. AMD bu durumu lehine çevirip piyasada hakimiyet sağlamak için yazılım tarafını da iyileştirebilir.
Şu an için kafamda Thinkpad, Omen 2020 ve buradaki makine var. Uzun vadede Omen gibi görünüyor.

Dizüstü bilgisayarlardaki destek süresi genelde ne kadar oluyordu? Oluyordu diyordum çünkü Ryzen ile piyasaya hareketlilik getirdi. Çoklu çekirdek performansına diyecek söz yok üstüne yeni üretim teknolojisi üstüne bir de Intel güvenlik açıkları 14 nm ile devam edecek oluşu geri planda üreticilerle AMD zararına anlaşmalar gibi şeyler söyleniyor. AMD bu durumu lehine çevirip piyasada hakimiyet sağlamak için yazılım tarafını da iyileştirebilir.
Şu an için kafamda Thinkpad, Omen 2020 ve buradaki makine var. Uzun vadede Omen gibi görünüyor.

Bu laptopu aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz bende aynı düşüncedeyim sizle.

Geri
Yukarı