Dell G515 vs Dell 7577

Plesarazj

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
2 numara olarak attığınız daha güncel ve daha güçlü bir işlemciye sahip. 1 numarada Windows 10 var, 2 numarada işletim sistemi yok, kendiniz yüklüyorsunuz. Gördüğüm kadarıyla başka bir fark yok. İlkinde başlıkta belirtilmemiş ama, ikisinde de SSD var.

Ben olsam ikinciyi alırdım. Üstelik satıcısı da Hepsiburada.

Açık ara Dell G5 öneririm. Evet ısınma sorunu var g3 modellerinde ama daha çok 15 inç olanlarda var diye biliyorum 17 alınır ancak bunun kadar iyi soğutma sağlamayacağını düşünüyorum.

2 numara olarak attığınız daha güncel ve daha güçlü bir işlemciye sahip. 1 numarada Windows 10 var, 2 numarada işletim sistemi yok, kendiniz yüklüyorsunuz. Gördüğüm kadarıyla başka bir fark yok. İlkinde başlıkta belirtilmemiş ama, ikisinde de SSD var.

Ben olsam ikinciyi alırdım. Üstelik satıcısı da Hepsiburada.
Teşekkür ederim.
Açık ara Dell G5 öneririm. Evet ısınma sorunu var g3 modellerinde ama daha çok 15 inç olanlarda var diye biliyorum 17 alınır ancak bunun kadar iyi soğutma sağlamayacağını düşünüyorum.
Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı