Dell G515 vs MSI GF65

Bütçe
15.000 vs 16.000

Şöyle bırakayım konuyu sen düşün.

Onda sorun çıktı diye herkeste çıkmıyor. Ayrıca ayrı modeller.
Hah LoL. Neyin fanboyluğu?

Attığı MSI gerçek bir çöp bilip bilmeden konuşma.

Şöyle bırakayım konuyu sen düşün.
Her cihazı aynı değil sözümden ne anladın? Evet Monster'ın kalitesiz çok laptopu var ama bu V22.1 modeli iyi bir laptop. Kasası iyi.

Kalitesiz plastik almak istiyorsanız Monster alabilirsiniz. MSI alınabilir.
Çok merak ediyorum acaba GameGaraj ürünlerine de aynısını diyor musunuz? Muhtemelen cevap evet. Fakat komiktir onlar MSI'ın geçen seneye kadar kullandığı kasayı ve klavyeyi kullanıyorlar. O dandik dediğiniz plastik de yurtdışındaki editörler tarafından oldukça beğeniliyor ne hikmetse.

Hah LoL. Neyin fanboyluğu?

Dell'in g serileri ısınıyor diye tercih edilmiyor. GF65 Thin serisi de aynı şekilde. Her Monster alan sorun yaşayacak diye bir şey yok. Memnun olanlar da var. Ayrıca 22.1 gayet kaliteli bir laptop. Yiğidi öldür ama hakkını yeme.

Onda sorun çıktı diye herkeste çıkmıyor. Ayrıca ayrı modeller.
Yazıyı açıp okumadığın çok belli. Bir şeyin fanboyluğunu da yaptığım yok açıkçası memnunum öneriyorum. Monster kalitesini beğenmiyorum ve söylüyorum önermiyorum. Arkadaşlar Dell ile ilgili yorum atmışlar hiçbir yorum yapmadım. Sen Monster'ı iyi göstermeye çalışıyorsun. Ben de'' Ekranı yandı diye alınmaz onda oldu diye sen de sorun yaşıcaksın diye bir şey yok'' diyebilirdim.

Arkadaşlar karşılıklı atışmalar yerine lütfen birbirimizi eleştirmek yerine bilgisayarları eleştirelim ki ben de doğruları görebileyim herkesin fikri gibi kendi araştırmalarımı da katarak seçim yapacağım, teşekkür ederim :)

Yazıyı açıp okumadığın çok belli. Bir şeyin fanboyluğunu da yaptığım yok açıkçası memnunum öneriyorum. Monster kalitesini beğenmiyorum ve söylüyorum önermiyorum. Arkadaşlar Dell ile ilgili yorum atmışlar hiçbir yorum yapmadım. Sen Monster'ı iyi göstermeye çalışıyorsun. Ben de" ekranı yandı diye alınmaz onda oldu diye sen de sorun yaşıcaksın diye bir şey yok" diyebilirdim.

Ben de diyorum ki önerdiğimiz cihazın öyle sorunları yok. Okumuyor musun dediklerimizi?

Yeni konular

Geri
Yukarı