Dell Gaming G15 fGR556W85C nasıldır?

Mafia 3 oyununda etmiştim, fanlar son sürat çalışıyordu ama sıcaklıklar yine de 90 derecelerde geziyordu. Sistem Boştayken de aktif etmiştim ama sıcaklıklarda çok düşüş olmamıştı.
Değişime vermişsin zaten, sık sık müşteri hizmetlerini arayıp değişim sürecinde hızlı olmalarını rica edebilirsin. Umarım sorunun çözülmüş olarak gelir.

Ben daha performans modunu etkin hale getirmeden oynadım. Yakın zamanda ben de denerim.
Vallahi şimdilik memnunum laptoptan. İnşallah bizi üzmez. Senin laptopunda en kısa zamanda sorunu çözülür umarım. Bu arada bir yerde okudum Dell servisi değişmiş. Önceki serviste laptop a RAM takviyesi yapmak istediğinde garantiyi sorun etmiyordu. Şimdiki servis kabul etmiyor. Bana gönder diyor. Ankara, İstanbul ve İzmir de varmiş servisleri.
Bu arada Epic Games üzerinden Dead by Daylight ücretsiz 9 aralığa kadar. Bu oyunun sıcaklık, CPU değerlerini atarım.

Link= Dead by Daylight | Bugün Satın Al ve İndir - Epic Games Store

Ben daha performans modunu etkin hale getirmeden oynadım. Yakın zamanda ben de denerim.
Vallahi şimdilik memnunum laptoptan. İnşallah bizi üzmez. Senin laptopunda en kısa zamanda sorunu çözülür umarım. Bu arada bir yerde okudum Dell servisi değişmiş. Önceki serviste laptop a RAM takviyesi yapmak istediğinde garantiyi sorun etmiyordu. Şimdiki servis kabul etmiyor. Bana gönder diyor. Ankara, İstanbul ve İzmir de varmiş servisleri.
Bu arada Epic Games üzerinden Dead by Daylight ücretsiz 9 aralığa kadar. Bu oyunun sıcaklık, CPU değerlerini atarım.

İlgi için teşekkürler. İnşallah çözülür. Beklemek sinir bozucu.

Ben direkt Dell'in sitesinden bir dell acentesini aradim. Hasar vermediğiniz sürece RAM takabiliyorsunuz, garantiden çıkmıyor. Kesin bilgi.

Merhabalar, konudan sapmak istemiyorum ve eğer sapıyorsam özür dilerim. Sizde de bu ürünün ekranında ışık sızması sorunu var mı? Garantiye verirsem 6 ile 8 haftada mı değişim yapıyorlar?

Merhabalar, konudan sapmak istemiyorum ve eğer sapıyorsam özür dilerim. Sizde de bu ürünün ekranında ışık sızması sorunu var mı? Garantiye verirsem 6 ile 8 haftada mı değişim yapıyorlar?
Işık sızması yok, süre hakkında hiçbir bilgim yok. Rahatsız edecek düzeyde değilse ve acil işiniz varsa etmeyebilirsiniz. Nasıl olsa garanti devam ediyor.

Işık sızması yok, süre hakkında hiçbir bilgim yok. Rahatsız edecek düzeyde değilse ve acil işiniz varsa etmeyebilirsiniz. Nasıl olsa garanti devam ediyor.

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Minimal bir ışık sızması var. Normal siyah ekranda çok az kendini gösteriyor. Oyuna girdiğimde bir siyah ekranda ise kendi gösterebiliyor. Şimdilik dediğiniz gibi ilerlemek istiyorum ben de. Beklemedeyim.

Merhaba, benim ekranda ışık sızması yoktu, ekranı gayet iyiydi. Isı problemi vardı. Ben servise verdim. ( Servis bdh bilişim olarak anlaşması varmış.) oraya gönderiyorsunuz yani. servis 1-20 iş günü içinde inceliyor cihazı, değişim talebi geçiyorlar Dell e. Değişim talebini Dell onaylarsa 6-8 hafta içerisinde değişimi gerçekleştiriyor. Bana bu şekilde bilgi verildi. Ben daha birinci haftadayım daha 🙃 çok sinir bozucu ama. Aldım cihazı 1 gün kullanamadım. Serviste şimdi. Gergin arıyorum, aciliyeti iletiyorum.
Birde bende konudan bağımsız olarak soruyorum: sizdeki işlemcinin boştaki ısı değerleri ne şekilde? Alienware command centre den bakıp söyleyebilir misiniz, ya da ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı