Dell Gaming G315 vs HP Power 15-DK0013NT

Sizce hangisi?

• Dell Gaming G315

Oy: 2 22,2%
  • HP Power 15-DK0013NT

Oy: 6 66,7%
  • Diğer (belirtiniz)

Oy: 1 11,1%

• Oy verenlerin toplamı
    9

admrc61

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar,

Yaklaşık 5 yıla yakındır kendime ait bilgisayarım bulunmamaktadır. Bundan dolayı oyun sektöründen epeyi geri kalmış şekildeyim. Laptoptaki ana amacım oyun oynamak.

Max. 6000 TL limitim bulunmakta ve sadece laptop alabiliyorum. Konu ile ilgili yaklaşık 1 haftayı geçkindir araştırıyorum sanırım aşağıdaki 2 model arasında kaldım. Sizden ricam hangisi sizce performans, malzeme kalitesi, ısınma gibi konularda daha iyidir?

Ek olarak farklı önerilerede mantıklı açıklamalar ile açığım, teşekkürler.

Ve.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçiminiz iyi ısınma konusunda muzdarip olan arkadaşlar vardı. Forumda yazmışlardı ancak Monster sıcak çalışıyor diyenlerde vardı. Nederece doğru bilemiyorum. Sizde ısınma konusunda bilgilendirirseniz alacak arkadaşlar için faydalı olur.

Seçiminiz iyi ısınma konusunda muzdarip olan arkadaşlar vardı. Forumda yazmışlardı ancak Monster sıcak çalışıyor diyenlerde vardı. Nederece doğru bilemiyorum. Sizde ısınma konusunda bilgilendirirseniz alacak arkadaşlar için faydalı olur.
Merhaba,

Cihan en kısa sürede elime geçtiğinde ilgili incelemelerimi aktarmaya çalışacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı