Dell GTX 960M vs MSI GTX 950M

Atahan bugün itibari ile 3300 limitim var seneye üniversiteye gideceğim laptobun beni 4-5 sene idare etmesi lazim. Dell sana mantıklı geliyorsa dell almayı planlıyorum n11 %5 indirimini bekliyorum mause klavye falan alacağım 15,6 beni kurtarır herhalde:)
biraz daha arastirip resmi türkiye garantili birsey bak intahaltci garanti degilde resmi olandan gtx 950m kurtarir diyorsan msi yok almiyim gtx960m daha iyi diyorsan dell almani oneririm ama dedigim gibi ekran karti iyi olsada isinan bir lettopda dusuk performans yasiyablirisin en iyi kullanci tecrubelerine dayali arastirmak ben 2 sinide kullanmadim sana ancak bu kadar yardimci olabilirim

Bence DELL tercih edebilirsin. 15.6'' olması senin açından iyi olur zaten eğer ürünü yanında gezdirmeyi seven biriysen.
Isınma konusuna gelecek olursan, bence gayet başaralı bir soğutma sistemi var bilgisayarın internette gördüğüm kullanıcı testlerinde 1 saat gibi bir süre GTA V oynanıyor ve sıcaklık 70 derece civarlarında geziyor ki bence iyi bir değer.
Benim hep söylediğim şu dur ısınmayın (Isınmayacak da denebilir çünkü zaman geçtikçe bilgisayarın ısınma eğilimi artar.) notebook yoktur.
Aynen bu konu hakkinda her notebook ısınır lakin gerekli temizligi yapmasan daha cabuk isinir

Monstera kanım pek ısınmıyor teknik servisi olsun,kasa kalitesi olsun fakat illa monster diyorsan almışken 960m al derim.
Not: Bunları Monster kullanmayan birisi olarak yazıyorum sadece kendi düşüncemdir...

Hp pavilion gaming 15 BC010NT alabilirsin. Uzun araştırmalarım sounucunda bunu aldım. İyiki almışım çok memnunum. Tam bir f/p ürünü. Isınma kesinlikle yok. Ekran mükemmel. Kaçırmayın derim. Asus ve Msi gibi marka pazarlayan firmaların kasasına fazladan 500 tl koymayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı