Dell GTX 960M vs MSI GTX 950M

biraz daha arastirip resmi türkiye garantili birsey bak intahaltci garanti degilde resmi olandan gtx 950m kurtarir diyorsan msi yok almiyim gtx960m daha iyi diyorsan dell almani oneririm ama dedigim gibi ekran karti iyi olsada isinan bir lettopda dusuk performans yasiyablirisin en iyi kullanci tecrubelerine dayali arastirmak ben 2 sinide kullanmadim sana ancak bu kadar yardimci olabilirim

Aynen bu konu hakkinda her notebook ısınır lakin gerekli temizligi yapmasan daha cabuk isinir

Tüm cevapların için teşekkürler gönlüm dell den yana ısınma işinide soğutucu falan ayarlayabilirim sanırım.

Peki monster olarak 950m ve 960m arasında nasıl bi seçim yapmalıyım ? Monsterda ısınma sorununu göz önüne alarak

Monstera kanım pek ısınmıyor teknik servisi olsun,kasa kalitesi olsun fakat illa monster diyorsan almışken 960m al derim.
Not: Bunları Monster kullanmayan birisi olarak yazıyorum sadece kendi düşüncemdir...

Hp pavilion gaming 15 BC010NT alabilirsin. Uzun araştırmalarım sounucunda bunu aldım. İyiki almışım çok memnunum. Tam bir f/p ürünü. Isınma kesinlikle yok. Ekran mükemmel. Kaçırmayın derim. Asus ve Msi gibi marka pazarlayan firmaların kasasına fazladan 500 tl koymayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…