Dell inspiron 15 300 series flash belleksiz format atma

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Dell insiprion 15 300 series laptopa sahibim. Bilgisayara format amak istiyorum, bunun en kolay yolu nedir? Bir videoda flash bellek ile yapıyorlardı ama uğraşmak istemiyorum çünkü flash belleğime güvenmiyorum. Bunun flash belleksiz bir yolu yok mudur ya da internetten indireceğim orijinal bir dosya ile bunu halledemez miyim? Teşekkürler.işte video

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopu yenılerken veya format atarken kullanılıyor. Çantasının içine dikkatlice bakmadıysanız daha önce orada biyerlerde olabilir.
ben yinede bakıyım ama hatırlamıyorum
Benim aklıma bir fikir geldi; bilgisayarınızı Win 10'a yükseltirken tüm dosyaları silmek ister misiniz diyordu. Bunla format arasında bir fark var mıdır? PC'miz Win 10 olduğu halde bunu yaparsak bir sıkıntı olur mu?
Evet pc çantamda öyle bir cd yok

Son düzenleme:
Ben yine de bakayım ama hatırlamıyorum.
Benim aklıma bir fikir geldi; bilgisayarınızı Win 10'a yükseltirken tüm dosyaları silmek ister misiniz diyordu. Bunla format arasında bir fark var mıdır? PC'miz Win 10 olduğu halde bunu yaparsak bir sıkıntı olur mu?
Evet PC çantamda öyle bir CD yok.

Yani çok deneyimli olduğum için bir şey söyleyemeceğim kusura bakma. Ama bana da aynı gibi geliyor farkı varsada bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı