Dell Inspiron 15 3537 sürekli yeniden başlatıyor

Tamamdır hocam, o zaman yine aynı EFI ile Catalina kurmayı deneyin, sorun Big Sur ile ilgili olabilir.

EFI'de sorun olsa şimdiye kadar sıkıntı çıkartır mıydı çünkü bu işi 4 saattir bekleyen biri sonunda EFI'yi değiştirerek işi çözmüş.

EFI'de sorun olsa şimdiye kadar sıkıntı çıkartır mıydı çünkü bu işi 4 saattir bekleyen biri sonunda EFI'yi değiştirerek işi çözmüş.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    282 KB · Görüntüleme: 14
O kişide en sonunda sizinki gibi hata vermiş mi yoksa sadece beklemiş mi? Sadece beklediyse sorun EFI'de olabilir, sizin hata sürümlerle ilgili olabiliyor, o yüzden deneyin demiştim.

O kişide en sonunda sizinki gibi hata vermiş mi yoksa sadece beklemiş mi? Sadece beklediyse sorun EFI'de olabilir, sizin hata sürümlerle ilgili olabiliyor, o yüzden deneyin demiştim.

Clover ile Mojave denemiştim başarılı kurulum yapmıştım ama Clover bilmiyorum ve OpenCore daha iyi geliyor bana EFI'yi değiştirerek sorunu halletmiş hocam SSD'ye imajları yedekleyip farklı bir Windows cihazıyla ilerleyeceğim.

Hocam ben de daha düşük sürüm denemenizi söyledim zaten, siz de eskiden Mojave kurmuşsunuz, yani sorunun sürümden olma ihtimali var. Catalina kurulursa Big Sur'a güncelleyebilirseniz sorun çözülmüş olacaktı. Tabii başka bir cihazla deneyebilirsiniz ama o cihazda da bundan daha az sorun olmayacağının garantisi yok.

Hocam ben de daha düşük sürüm denemenizi söyledim zaten, siz de eskiden Mojave kurmuşsunuz, yani sorunun sürümden olma ihtimali var. Catalina kurulursa Big Sur'a güncelleyebilirseniz sorun çözülmüş olacaktı. Tabii başka bir cihazla deneyebilirsiniz ama o cihazda da bundan daha az sorun olmayacağının garantisi yok.
Hazır efim var masaüstü cihazımda fakat o ryzen

Hazır efim var masaüstü cihazımda fakat o ryzen

Hocam efi sıkıntı galiba

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    377,3 KB · Görüntüleme: 15
  • image.jpg
    image.jpg
    276,4 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Evet bu sefer EFI ile ilgili bir sorun olma ihtimali yüksek, Clover EFI'niz hala duruyorsa atabilir misiniz? Yoksa ben başka bir EFI atacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı