Dell Inspiron 15 7577 ani FPS düşmesi sorunu

Aynı sorunu bende yaşıyorum.Fakat benım işlemci sıcaklıgım 100 derece görüyor.ekran kartı sıcaklıgı yüksek olmuyor işlemcide sorun yaşıyorum. buda bana hiç bir şey oynatmıyor. bunun cözümünü bilen varmı

Servise gönderip termal bakımını yaptır. Termal macunu yenileyip, hava çıkışlarını temizlesinler. 100 derece yaz için bile çok yüksek değerken, havalar daha o kadar ısınmadı bile.

7567 kullanıcısıyım throttling yaşıyorsun sanırım. Arkadaşlarım bunu throttlestop kullanarak çözdü başka bir forum sitesinde bir arkadaşımız programın gerekli ayarlarını yaparak bizimle paylaştı, birçoğu kullanıyor. 7567-7577 whatsapp grubumuz var mesaj atarsanız katılım linki atabilirim.

Merhaba bende 7567 de var gruba katılmak istiyorum linki bana atarsanız sevinilim.

Kendi çözümümdür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı