Dell Inspiron 15R-5520 Laptopa Mac OS Kurulur mu?

1:27'de çok kısa görünüyor. Gri renkte olduğu için masanın renginden pek anlaşılmıyor. Laptopun sol tarafındaki USB porta takılı.

El Capitan kurduktan sonra bootloader yada herhangi ekstra birşey kurmadım, çünkü henüz USB bellek ile başlatıp en azından masaüstüne ulaşmaya çalışıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam siz de o şekilde yazmıştınız, değil mi?

Şimdi videoya daha iyi bakma fırsatı buldum. Aldığın hata grafik hatası. Aşağıdaki linkten Config.plist paketini indir:
GitHub - RehabMan/OS-X-Clover-Laptop-Config: Some Clover config.plist files for common Intel graphics configurations
Bu paket içinden senin donanımına uygun HD4000 Config.plist seç. İsmini "Config.plist" olarak değiştir. Bunu USB / EFI / CLOVER / içindeki ile değiştir.

Ayrıca; BIOS içinde harici grafikleri kapatmak ile ilgili bir ayar varsa bunuda yap.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı