Dell Inspiron 15R Mac OS X uyumu ?

Ondergul

Hectopat
Dell İnspiron 15r notebook'um var. Mac kurmak istiyorum. Daha önce denenmemiş galiba. Hiç netten biraz baktım da ben denemek istiyorum. Yalnız sağlam bir yerden mac işletim sistemini indirmem lazım. Yandex'ten denedim. 70 de 84'te falan donuyor, kalıyor. O yüzden düzgün çalışan bir yerden, mac os x işletim sistemi indireceğim. Bir adres verebilir misiniz?
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlam bir yer istiyorsan direkt Apple'ın AppStore'undan orijinal Mavericks.app indireceksiniz.

Bunun içinde ya bir Mac lazım, veya Windows'un içine kurulmuş bir sanal makina lazım. Öncelikle Virtual Box ile bilgisayara sanal bilgisayar kurun. O bilgisayarın içine iAtkos ML2 / ML3 kurun. AppStore'a bağlanın. Mavericks'i indirin. Sonra belleğe yazın.

Ama bu kadar işi yaptıktan sonra bile o haliyle işinize yaramaz, içinde FakeSMS, NullCPUPowerManagement, Bootloader lazım, bunların gömülmesi lazım.

O yüzden Hackintosh işine daha yeni heves ettiyseniz, Recep'in Yandex Diske yüklediğini indirmeniz sizin için en hayırlısı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı