Çözüldü Dell İnspiron 15R 5521 Webcam Aygıt Yöneticisinde Yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mrtylmz

Hectopat
Arkadaşlar laptopu 2.el aldım. Windows 7 yükledim bütün driverları sorunsuz yüklendi fakat webcam aygıt yöneticisinde yok. Bu modeli kullananlar varsa bunun açma kapama gibi birşeyi varmı bilgi verebilir misiniz?

Sürücüsü internet sitesinde yok. Olsada benim sorunum o değil aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt yada kamera olması lazım ikiside yok.

Size yanında Driver CD'leri tarzı şeyler verildi mi? Verildi ise bazen Dell webcam sürücülerini oraya koyabiliyor. Onlara bakmanızı tavsiye ederim.

Arkadaşlar laptopu 2.el aldım. Windows 7 yükledim bütün driverları sorunsuz yüklendi fakat webcam aygıt yöneticisinde yok. Bu modeli kullananlar varsa bunun açma kapama gibi birşeyi varmı bilgi verebilir misiniz?
Aynı bilgisayarı kullanıyorum. Neden windows 7 kurdunuz. Windows 8.1 kurun. Sonrarda başlattan kamera uygulamasını açabilirsiniz.

Win 8.1 i de denedim. Ondada aygıt görünmüyor siz kamerayı açıp kapayabiliyormusunuz. Büyük ihtimalle donanım ile ilgili bir problem var o zaman.

Win 8.1 i de denedim. Ondada aygıt görünmüyor siz kamerayı açıp kapayabiliyormusunuz. Büyük ihtimalle donanım ile ilgili bir problem var o zaman.
Evet ben kullanıyorum. Başata kamera yazınca geliyor. Siz bulamadınız veya yazılım, donanım problemi olabilir.

Arkadaşlar hepinize teşekkürler. Sorun tahmin ettiğim gibi kameradan kaynaklanıyormuş. Bugün değiştirdim düzeldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı