Dell inspiron 3521 Oyunlarda düşük FPS sorunu

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar elimde Dell Inspiron 3521, i5 bi laptop var zamanında oyunlarda yüksek FPS alırken şimdi durduk yere FPS 08 kadar düşüyor. LOL orta ayarlarda eskiden 200 FPS alırdım şimdi 110 arada bir FPS düşüşe geçiyor. 08 kadar ve 2 dk orada FPS kalıyor. Neden oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimde Dell Inspiron 3521, i5 bi laptop var zamanında oyunlarda yüksek FPS alırken şimdi durduk yere FPS 08 kadar düşüyor. LOL orta ayarlarda eskiden 200 FPS alırdım şimdi 110 arada bir FPS düşüşe geçiyor. 08 kadar ve 2 dk orada FPS kalıyor. Neden oluyor?
Isınma sorunu oluyor mu? İç temizliğini yaptınız mı?

Isınma sorunu oluyor mu? İç temizliğini yaptınız mı?

Hayır ısınma sorunum yok Evet iç temizliğini yaptım
Muhtemelen arka planda çalışan bir uygulama buna sebep oluyor ya da bir zararlı. Virüs taraması yapıp, sürücülerinizi güncelleyiniz.

buradan yazılımı indirip tarama yapabilirsiniz.

2 gün önce format attım virüs olması yada arka planda uygulama çalışması imkansız hiç bir şey yüklü değil çünkü

Başlat-->Ayarlar-->Oyun girip açık olan kısmı kapalı yapıp hemen altındaki kutucukların işaretlerini de kaldır. Böyle yapıp test et bakalım. Belki düzelme olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı