Dell inspiron 3521 Oyunlarda düşük FPS sorunu

Sürücüler güncel, ısınma problemi yok, iç temizlik yapılmış, zararlı yazılım yok ve FPS düşüyor. :rolleyes: Donanım testi yapınız arızalı bir parça olabilir. Ramlerden şüpheleniyorum.

Var hocam. Ram için bu programı kullanınız. Diskiniz için bu programı kullanınız. Memtest86 programı için bu makaleden bilgi alabilirsiniz.

Yaptım hocam testlerden başarılı bir şekilde geçti Ramler.
Başlata tıklayın. Ardından ayarlar simgesine tıklayın. Oradan oyun kısmına tıklayın. Oyun çubuğunu kapalı yapıp hemen altındaki iki kutucuğun da işaretlerini kaldırın.
Onu zaten yapmıştım hocam bir faydası olmadı açıkcası.

Hocam siz yeni format atmıştınız ve hiç bir şey yüklü değildi peki ya DirectX yüklü ve güncel mi? Net Framework yüklü ve güncel mi? Format sonrasında bunları yükleyiniz ve Visual C++(VCRedist) paketini de yükleyiniz.

Hocam siz yeni format atmıştınız ve hiç bir şey yüklü değildi peki ya DirectX yüklü ve güncel mi? Net Framework yüklü ve güncel mi? Format sonrasında bunları yükleyiniz ve Visual C++(VCRedist) paketini de yükleyiniz.

Hocam onlar zaten yüklü ve güncel.

Ben işlemci hızından şüphe ediyorum hocam sanırım sorun ordan 1.70ghz hız sizce ondan olabilir mi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı