Dell Inspiron 3525-3525221U alınır mı?

@BipolarBirey bu nasıldır?

Bu kadar önemli bir şey mi bu Control Center? Ne sorun olabilir ki en fazla merak ettim?

Bu 75W sanırım. Alınabilir.

1681315740101.png

Arada yaklaşık 7 bin lira fiyat farkı oluyor
Dell Inspiron'un SolidWorks ve AutoCAD de rahat işimi halledeceğinden emin olsam düşünmeden alırım zengin değilsek masaüstünden oyun oynamaya mahkumuz gibi.

Evet bu daha mantıklı, 8 RAM sonradan eklersiniz.
Teşekkür ederim

Gayet iyi duruyor. RAM da DDR5. alinabilir kesinlikle bir problemi yoksa.

Teşekkürler.

Arada yaklaşık 7 bin lira fiyat farkı oluyor
Dell Inspiron'un SolidWorks ve AutoCAD de rahat işimi halledeceğinden emin olsam düşünmeden alırım zengin değilsek masaüstünden oyun oynamaya mahkumuz gibi.
Oyun oynayacaksanız düzgün bir laptop almak şart. Bu aralar piyasadaki 1240p veya 5825U işlemcili laptoplar işlemci bakımından çok iyi ama bir oyun açsak ısınma durumu fazla olur veya ısınmasa bile harici ekran kartlarının performansı oyunlarda tatmin etmez (Ryzen'in dahili ekran kartı veya MX ekran kartlarından bahsediyorum).

Oyun oynayacaksanız düzgün bir laptop almak şart. Bu aralar piyasadaki 1240p veya 5825U işlemcili laptoplar işlemci bakımından çok iyi ama bir oyun açsak ısınma durumu fazla olur veya ısınmasa bile harici ekran kartlarının performansı oyunlarda tatmin etmez (Ryzen'in dahili ekran kartı veya MX ekran kartlarından bahsediyorum).

Peki bu SolidWorks ve AutoCAD uygulamalarında durum nasıl olur Dell Inspiron işi mi görür mü acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı