Dell Inspiron 3567 Windows 7 Kurulumu

Khazad dûm

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
DELL NB Inspiron 3567-FHDB06F41C i3-6006U 4G 1TB R5-M430 sisteme sahibim. Windows 10 kurulu sistemimde bilgisayarımın özelliklerine ters düşen bir ağırlaşma mevcut. Bu sebeple hem sevdiğimden hem de istediğimden Windows 7'ye geçiş yapmak istiyorum. Daha önce denedim ancak formatlayamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
DELL NB Inspiron 3567-FHDB06F41C i3-6006U 4G 1TB R5-M430 sisteme sahibim. Windows 10 kurulu sistemimde bilgisayarımın özelliklerine ters düşen bir ağırlaşma mevcut. Bu sebeple hem sevdiğimden hem de istediğimden Windows 7'ye geçiş yapmak istiyorum. Daha önce denedim ancak formatlayamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
Hocam Windows 7'nin ömrü zaten bitti denilebilir. Sana tavsiyem SSD al sistemine tak. Ağırlaşma durumun kalmaz.

2016 model bilgisayarınıza 2009'da çıkan işletim sistemini kurduğunuzda hızlanacağını mı sanıyorsunuz? Hızlanmayacak ve birçok özellik çalışmayacak. Sürücü bulamayacaksınız. SSD alın, sorun çözülsün.
Hocam sanırsam haklısınız. Zaten bilgisayarın sadece disk kullanımı kısmında problem yaşıyorum. İlginize teşekkürler.

2016 model bilgisayarınıza 2009'da çıkan işletim sistemini kurduğunuzda hızlanacağını mı sanıyorsunuz? Hızlanmayacak ve birçok özellik çalışmayacak. Sürücü bulamayacaksınız. SSD alın, sorun çözülsün.
Dell ile ilgili konu açtım lakin kimse yardımcı olmadı. Umarım bu konuya bakarsın ; link

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı