Dell Inspiron 5502 sistem mavi ekrandan ve sifirlamadan sonra gec veya hiç acilmiyor

Yer
Eskisehir
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Bilgisayarimda Türkçe harfler olmadigi için ozur dilerim. Bilgisayarim Dell Inspiron 5502 kurulum esnasinda mavi ekran verdi ve yeniden basladi. Yeniden baslarken bile mavi ekran veriyordu. En son kurtarma seceneklerinden sifirladim. Sifirladiktan sonra bilgisayar sorunsuz açıldı kullaniyorum. Bir sorun cikti. Sifirlamamdan itibaren bilgisayari acmaya calistigimda ilk güc tusuna basisimda acilmiyor veya gec aciliyor. Bu sorunu nasıl cözebilirim?

Simdiden cevaplariniz icin tesekkür ederim.

Siz Almanya'da gurbetçi olup sefasını sürüp şikayet edenlerden değil misiniz ya? Bir de 11. nesil işlemcili Dell Inspiron 5502 kullanıyor. Yani gurbetçilerin %90'ının gereksiz şekilde şikayet ettiğinden dolayı size önyargı ile yaklaşıyorum. Gerçekten yazık. Türkiye'de 10'da 1'ini bile alamayacağımız bilgisayarı kullanıp Almanya'dan şikayet eden, Türkleri düşünmeyip sadece oradaki rahatlığını, Euro'nun paha biçilemez hale gelmesini isteyen vatansever adı altında vatan hainlerindensiniz muhtemelen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı