Dell Inspiron 7559 klavye kilitlenme sorunu

Brave Heart

Kilopat
Daha fazla  
Dell Inspiron 7559 klavyesi durduk yere kilitleniyor. 3 aydan beri ikinci kez başıma geldi ve hiçbir Dell müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. İkinci kez bu videoyu çekiyorum. Bilgisayarımın klavyesi durduk yere kilitleniyor. Dışarıdan taktığım klavye ve fare işliyor ama laptop'un kendi klavyesi ve açma kapatma tuşu çalışmıyor. Touch pad çalışıyor. Klavye kilitlenince bilgisayarı yeniden başlatayım dedim ve yeniden başlatma ekranında takıldı. Bilgisayarın pilinin bitmesini bekliyorum. İlk çektiğim videoda pilinin bitmesini bekleyip bitince tekrar açtığımda klavyesi çalışıyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayar 16:00'dan beri açık düşüncem hala bataryası bitmedi arka kapağını söküp bataryanın kablosunu çıkarıp takmayı düşünüyorum. Arka kapağı sökersem garanti dışı kalır mı?
bbb.jpg

Cihazın Pili bitti şarja takıp açtığımda klavye kendi geldi ve düzgün çalışıyor. Fakat olay görüntüleyicisi resimlerini de atmak istedim.
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Bilgisayar hala arka planda işlem yapmaya devam etmiş. 2 saat sonra hata vermeye devam etmiş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı