Dell Inspiron Gaming 7559 Nasıldır?

Merhaba cağlar bey, ben de önceden bu ürüne bakmıştım. Özelliklerine kıyasla bence piyasaya göre ucuz bile denilebilecek bir ürün. Her ne kadar üründe çift soğutma özelliği olsa da ufak bir araştırma yapmanızda fayda var. Belki daha önce alıp olumsuz yanlarını belirten arkadaşlar olmuştur. Onun dışında bence fiyat-kalite karşılaştırmasında benim gözümde olumlu.

Fiyat olarak iyi ama uzun vade düşünmek için kararsızlık yaratabilir ddr3 ve max 16 ram desteklemesi biraz sıkıntılı ayrıyetten panelinde ışık sızması şikayetleri çok fazla geliyor.

Sizce bu fiyata nasıl?
  • 15.6" 1920x1080
  • 4 GB GTX 960M
  • 16 GB RAM
  • Intel i7 6700HQ
  • FreeDOS
  • 3500 TL
Dell Inspiron Gaming 7559 Intel Core i7 6700HQ 2.6GHz/3.5GHz Fiyatı
Guzel bir bilgisayar abime aldik hatta momsterin gtx 950 li bir urunu vardi onla arasinda kaldik ama 3200 e bu laptopu aldik ve oyunlarda guzel performans veriyor ips ekrani gayet guzel bir cok film izledik abimle bataryasida dayanikli
Ama kotu yanlarida yok degil tabi ki mesala malzeme olarak plastik gibi bir sey kullanmislar bilmiyorum ama pek guven vermiyor ama bu fiyata en iyisi eger bu makimayi 3200 civari bulursam kesinlikle kacirma derim ustelik bos ssd ve ram yuvalarida mevcut

Guzel bir bilgisayar abime aldik hatta momsterin gtx 950 li bir urunu vardi onla arasinda kaldik ama 3200 e bu laptopu aldik ve oyunlarda guzel performans veriyor ips ekrani gayet guzel bir cok film izledik abimle bataryasida dayanikli
Ama kotu yanlarida yok degil tabi ki mesala malzeme olarak plastik gibi bir sey kullanmislar bilmiyorum ama pek guven vermiyor ama bu fiyata en iyisi eger bu makimayi 3200 civari bulursam kesinlikle kacirma derim ustelik bos ssd ve ram yuvalarida mevcut
Cihaz boşta iken ısı degerleri nedir dell 7559 unuzda

Valla isi misi bilmiyorum ama ses gelmiyor ve gayette soguk makina oyun oynarkende fanlar dan biraz ses geliyor ama eli yakan her hangi bir sıcaklık yok

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı