Satılık Dell ınspiron 7567 Gaming laptop

qbK

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayara geçiş yaptığım için laptopumu satıyorum.

Özellikleri.

-Intel i7 7700HQ.
-NVIDIA GTX 1050 Ti.
-16 GB 2400MHz RAM.
-1 TB HDD ve 256 GB SSD.
-Windows 10 Home orıjınal.

Bilgisayarımı 2017 Temmuz ayında Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. Faturası, kutusu, aparatları VS. hepsi duruyor. Garantisi 2 yıllıktı, bitti. Herhangi bir sorunu yoktur, almak isteyenin söylediği testleri yaparım. Garantisi devam ederken düzenli olarak bakıma gönderdim, temizliğine ve bakımına dikkat ettim. Garantisi bittikten sonra da bakıma gönderdim, klavyesinin d tuşu kırıldığı için yetkili servisinde orijinaliyle değiştirttim. Herhangi bir sıvı teması falan olmadı. Dış görünüş ve yıpranma olarak 8/10 bir ürün. Herhangi bir kırığı, çatlağı, ekranda çiziği VS. yok ancak kasa kısmının bazı yerlerinde ufak tefek kılcal çizikler var. Son dönemlerde pek kullanmıyorum, daha öncesinde oyun oynamak için kullanıyordum. En son çıkan oyunları yüksek ayarlarda +60 FPS oynatır. CS:GO'da ortalama 200 FPS, PUBG'de düşük-orta ayarlarda ortalama 75-80 FPS alıyordum. FIFA 19'u orta-yüksek ayarlarda akıcı oynuyorum. Bilgisayarın ısınma sorunu yok, 2 saatlik oyun deneyiminden sonra işlemci Max 55-60 °c, ekran kartı 70-75 °c oluyor. Isı boruları klavyenin üst tarafından geçtiği için eliniz klavyedeyken bu sıcaklık sizi rahatsız etmiyor. Pil durumu gayet iyi, tam şarjda ve fişe takılı değilken 4-5 saat internette gezinebiliyorum. Benim aklıma gelen açıklamalar bu kadar, sorusu olan sorabilir, cevaplarım.

*Laptopun yanında artık işime yaramayacağı için TX red alert 6 fanlı laptop soğutucusunu hediye ediyorum. *

takas düşünmüyorum.

İsteyene get açarım ancak kesinti konusunda anlaşmamız lazım.

İlanın sahibinden linki: Dell Gaming 7567

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı