Dell Inspiron 7567 Laptop Oyun performansı Nasıldır?

Eren Özaydın

Hectopat
Daha fazla  
Dell Inspiron 7567 almayı düşünüyorum, oyun performansı nasıl alan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyattaki en yüksek dizüstü oyun performansı o sistemde sanırım. Çünkü o fiyatta 1050 Ti bulunan başka cihaz yok. Ancak eksi bir yönü var, cihazda TN panelli monitör kullanılmış. Yani hem görüş açısı kısıtlı, hem de renkler iyi değil. Ancak bugüne kadar IPS monitör kullanmamış biriyseniz bu da sizi rahatsız etmeyecektir. Yani o fiyat için ideal.

O söyledikleriniz hepsini biliyorum TN panel sıkıntı yaratmaz zaten ama ben oyunlarda sıkıntı yapar mı diye merak ediyorum. İlgilendiğiniz için teşekkürler.

TN panel kullanan biriysen, IPS ile TN arasındaki o farkları önceden gözünle görmüş tecrübe edinmiş biri değilsen hiç farklı gözükmez gözüne. Ayrıca 4200TL gibi bir fiyatla rakipsiz. Panel kafana takacağın gibi kötü değil, al gitsin. Youtube'da aşırı derece "Dell Inspiron 7567 Review" başlıklı videolar mevcut. İzleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı