Dell İnspiron BIOS update

Sadaret

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Acil Tıp Teknisyeni
Merhaba,
Öncelikli olarak FreDos aldım bilgisayarı ve Dell'in kendi yazılımlarını yükleyeyim mi yoksa kalsın mı? Ne gibi artıları eksileri olur?
Önemli sorun ise, BIOS güncellerken şarja takılıyken elektrikler kesilirse bir şey olur mu? Yani kendi bataryasından kullanır mı ?
@Murat5038 Abi senin cevabın önemli. Sonuçta uğraşmıştın bayağı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@Murat5038 Abi win 8.1.1 yüklü şuan ve tüm driverler güncel. Hatırlarsın sen bayağı uğraşmıştın mavi ekran hatası veriyodu.
Mavi Ekran - Driver_Power_State_Failure | Technopat Sosyal bu konuda bayağı uğraşmıştın abi.
Sorun donanımsal diye gonderdım suan elıme sıfırını gonderdıler. Ama yine aynı sorun bilemedim gitti... Tüm sitelerde W8 ile uyumlu dıyor. Bilgisayar şarja takılıyken hiçbir sorunla karşılaşmıyorum fakat şarjda değilken şu NVidia Experience uygulaması varya ona girince direk aynı hatayı alıyorum.

@Murat5038 Abi bi TW'den girsen baksan? şimdi senin tam istediklerini fotoğraflamamış olurum yanlış olur. Sen görene kadar BIOS fotoğrafları da çekerim zaten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı