Dell-Inspiron N5110 oyunlarda kasma sorunu

Erva Mert

Hectopat
Yer
Dalaman
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar, uzun zamandır yaşadığım ve anlatacağım durumdan muzdaribim. 3 senedir Dell-Inspiron N5110 model bir laptop kullanıyorum ve son 1 aydır iç(termal macun ve toz temizliği) ve dış temizliğini yapmama rağmen bir sorun var. Bilgisayarım donanımı : Nvidia 525m Gtx 1 GB 128bit, Intel Family Graphic 3000 PCI Express,6 GB Ram, Intel i5-2430M 2.40GHz 4CPU ve 750 GB HDD var. Nvidia denetim masasından genel ayarlamaları yapmama rağmen ve bilgisayarım ısınmamasına rağmen(bu arada alta havalandırma var diğer tabirle soğutucu) MOWAS 2 oyunu gibi COH gibi Smite gibi oyunlarda düşükte oynamama rağmen fps düşüşü alıyorum. Entegre grafiği devre dışı bıraktığımda ekran siyaha dönüyor ve yeniden açmak zorunda bırakıyor. Yeniden açtığımda Nvidia 525m Gtx ile açılıyor fakat hiç bir işlem yapamıyorum. Oyun olsun internette rahat rahat dolaşmak olsun. Acaba buna bir çözüm yolu bulabilir miyiz? Fena denilmeyecek kadar güzel bir donanım var ama ben rahat rahat oyun oynayamıyorum. İyi Forumlar.

Edit: Pc içindeki tüm donanım güncellemeleri güncel durumdadır. 1 Önce de format attım. Her şey tam.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı