Çözüldü Dell Latitude E7440 "Invalid Partition table!" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EAKTEAM

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımı normal bir şekilde kullanıyordum. Bir gün kapatıp açtığımda bu hatayla karşılaştım çözümü var mıdır?
Marka: Dell Latitude E7440.

Çözüm
BIOS ayarlarınız sıfırlanmış muhtemelen. Boot ayarının yapılması lazım. Yardımcı olması açısından şöyle bir video buldum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
BIOS ayarlarınız sıfırlanmış muhtemelen. Boot ayarının yapılması lazım. Yardımcı olması açısından şöyle bir video buldum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Tam olarak anlamadım işletim sistemi içinde olan bir USB belleğe mi ihtiyacım var?

Tam olarak anlamadım işletim sistemi içinde olan bir USB belleğe mi ihtiyacım var?

Hayır. Bilgisayarınızı açıp BIOS'a girin. Ardından videodaki arkadaşın BIOS üzerinden yaptığı işlemlerin birebir aynısını yapın. Yüksek ihtimalle düzelecektir. Veya yakında bilgisayarcı varsa götürün 2 dk sürmeyecek bir işlem.

Geri
Yukarı