Dell N5110 BIOS güncelleme

the.tebriz

Kilopat
Yer
Azerbaijan
Daha fazla  
Merhaba, Dell N5110 marka laptop kullanıyorum, Dell'in sitesinde BIOS'un A11 güncellemesi var ama yükleyince kurulum yapmıyor. Bilgisayarınızın şarjı minimum %10 olması lazım diyor, bilgisayarım saatlerce şarja takılsa bile yine de %1 bile dolmuyor. Çünkü bataryası kötü durumda, hep %0 durumunda, o yüzden sadece prize takılı kullanıyorum. Riske girmemesi için o uyarı geliyor farkındayım neyse konuya dönelim, şu durumda BIOS'u nasıl güncelleyebilirim? Recep usta BIOS'u USB'ye atarak direkt BIOS'un içinden güncelliyordu, ama benim BIOS'umda öyle bir şey yok ama madem ki güncelleme mevcut, nasıl güncelleyeceğim? Güncelleme amacım UEFI'yi oluşturmak, yeni güncellemede UEFI vardır sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O model için mümkün olmadığını belirttim. Ayrıca UEFI desteği olmayıp BIOS güncellemesi ile UEFI desteği kazanan cihazlar bir elin parmağını geçmiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı