Dell OptiPlex 980, i7-870 Kasa Alınır mı?

10 yillik bu bilgisayar. HDD'si olmek uzeredir. Ekran karti gunumuz oyunlarinda is yapmaz. Buna para vermek yerine AMD Ryzen 3 2200G li sistem kurun en basitinden. Cok daha performansli olacagi gibi sonra donanim eklerken ve gunceleme yaparken sorun yasamazsiniz.

Son düzenleme:
Ev için kullanılmaz mı oyun oynamak için değil
Kullanilir tabii. Ama kaca alacaksiniz oncelikle? Garantisinin zaten olmasi mumkun degil. Benzer fiyata guncel ve garantili makine alabiliyorsaniz buna para verilmez. Bunu anlatmaya calisiyoruz. O kadar kisi sormus daha once de kaca alacaksiniz, butce nedir diye. Yanitlasaniz zaten cevap verecekler.

Ben Türkiye de yaşamıyorum Avrupa da yaşıyorum bu alacağım para 120 Fr tlye vurduğunda daha 900 TL yapmıyor ama 120 hic yane bu kasaya

Ben Türkiye de yaşamıyorum Avrupa da yaşıyorum bu alacağım para 120 Fr tlye vurduğunda daha 900 TL yapmıyor ama 120 hic yane bu kasaya
Isvicre'de 2. el durumlari nasildir bilemem ama Turkiye gibi fakir bir ulkede bile cok zorda olmayan biri buna talip olmaz. 10 yillik makine, ticari omru zaten dolmus. Keyfe keder calisiyor. Ama "o para bene hic yane" diyorsan al tabii. Ornek makine linki birakiyorum. TR fiyati 1650 TL, orada daha ucuzdur. Hic yane paranin uzerine hic ama hic yane daha ekleyerek garantili makine alabilirsin yane.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı