Dell Poweredge T110 II Uyumlu Ekran Kartı

EmreCan34

Decapat
Yer
İstanbul/Pendik
Daha fazla  
Meslek
Makine Ressamı
Elimde Dell Poweredge T110 II server bilgisayar var. Harici ekran kartı alıp takmak istiyordum, bilgisayarı Vatan'a götürdüm anakartıma uygun ekran kartı istedim ve bütçeme uygun şu ürünü aldım: Asus R7 240 2 GB Ekran Kartı Fiyatı - Vatan Bilgisayar -
Evde montajını yapıp çalıştırdım fakat siyah ekranda kalıyor sol köşede ( - ) işareti ile. Acaba ekran kartı bilgisayara uyumsuz olduğu mu için mi açılmıyor?
Kasa ile ekran kartını alıp vatan bilgisayar teknik servisine geldim, arkadaşlar ilgilendiler ve ekran kartının uyumsuz olduğunu söylediler. Ekran kartını iade aldılar.

Son düzenleme:
Ekran kartı odaklı bir sistem olmadığından DELL bir tür kısıtlama getirme gereği duymuş... Dolayısıyla cihaz çoğu kart ile uyumsuz.

Bazı eski kartları deneyip çalıştıranlar var ama çok büyük bir kısmı uyumsuz... Güncel kartları denemeyin bile.

PCI-e slotundan da maksimum 25W güç sağlıyormuş. Bu durumda da TDP değeri 25W üstündeki kartlar eleniyor. Siz buna 20W deyin...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı