i3220 uyumlu ekran kartı

Tekniker Bey

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 8 yıldır kullandığım masaüstü bilgisayarım eskidiği ve çizim programı kullanacağım için bilgisayar almayı düşünüyorum ama bi yandan da masaüstü bilgisayarımda donanımsal değişiklik yapma konusu aklımı karıştırıyor bu sisteme nasıl bi yükseltme yapabilirim hangi donanımlar ekran kartı vs uyar?
İşlemci: i3 3220 3.3 GHz 3 MB önbellek.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: ATI Radeon HD 6350 1 GB.
HDD: 350 GB.
Ana kart: Gigabyte H61S.
Şimdiden yardım edeceklere teşekkür ederim :)

Çizim, render vesaire işlemler için sisteminiz oldukça verimsiz. Eğer ki bu işi yapacağım diyorsanız yeni ve güncel bir sistem toplayın derim. Yok eğer bu sistemi geliştirmek isterseniz I7 3770, RX570, 4 GB daha RAM ve 550-600W PSU alabilirsiniz. Bana kalırsa bu masrafı yapana kadar yeni sisteme geçin.

Merhaba arkadaşlar 8 yıldır kullandığım masaüstü bilgisayarım eskidiği ve çizim programı kullanacağım için bilgisayar almayı düşünüyorum ama bi yandan da masaüstü bilgisayarımda donanımsal değişiklik yapma konusu aklımı karıştırıyor bu sisteme nasıl bi yükseltme yapabilirim hangi donanımlar ekran kartı vs uyar?
İşlemci: i3 3220 3.3 GHz 3 MB önbellek.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: ATI Radeon HD 6350 1 GB.
HDD: 350 GB.
Ana kart: Gigabyte H61S.
Şimdiden yardım edeceklere teşekkür ederim :)
GTX 750 Ti Bı de ram yükseltin

Bütçeniz nedir?
7000 maks hocam gaming notebook almayı düşünüyorum hp pavilion serisi vs
Çizim, render vesaire işlemler için sisteminiz oldukça verimsiz. Eğer ki bu işi yapacağım diyorsanız yeni ve güncel bir sistem toplayın derim. Yok eğer bu sistemi geliştirmek isterseniz I7 3770, RX570, 4 GB daha RAM ve 550-600W PSU alabilirsiniz. Bana kalırsa bu masrafı yapana kadar yeni sisteme geçin.
7000 tl bütçeye sıkıntısız forza rainbow türü oyunları oynayabileceğim bir gaming book almak istiyorum öneriniz nedir?

Ben mümkün mertebe sistem toplamanızdan yanayım. Eğer ki biraz seyahat ediyorum diyorsanız mini sistem toplanır gerekirse çantanızda bile taşırsınız D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı