Dell S2422HG 23.6" Hepsiburada iade sürecinde yaşananlar

Evet hocam. Hepsiburada tarafı ile hiç görüştünüz mü? Eğer görüşmediyseniz direkt iade edeceğim diyerek talep oluşturun. Yapabilirseniz süreç çok daha kısa olur.

Görüştüm. Değişim için ama. Servis raporu istediler de. İade edersem bu monitör bu fiyata alınmıyor bir daha bir de. Bilmiyorum ne yapacağım.

Görüştüm. Değişim için ama. Servis raporu istediler de. İade edersem bu monitör bu fiyata alınmıyor bir daha bir de. Bilmiyorum ne yapacağım.
Hocam çok aceleniz yoksa yeni monitör için bekleyin derim, yok monitörü çok sevdim derseniz değişim için bekleyin. Parlaklık, renk gamutu, kontrast vs. sizi tatmin etmiyorsa sırf fiyatı biraz uygun diye aynı üründe diretmeyin derim. Kaç TL fark oluyor hocam şu an?

Hocam çok aceleniz yoksa yeni monitör için bekleyin derim, yok monitörü çok sevdim derseniz değişim için bekleyin. Parlaklık, renk gamutu, kontrast vs. sizi tatmin etmiyorsa sırf fiyatı biraz uygun diye aynı üründe diretmeyin derim. Kaç TL fark oluyor hocam şu an?

150. Ve renkleri hoşuma gitmedi. Şu an siyahlara gri bakıyorum. Kontrastı açınca kırmızılara bordo bakıyorum :D

Hocam iade ettiniz mi? Ne kadar uğraştınız? Bana da bugün laptop için 6 7 haftalık değişim (yurt dışı ) ya da iade edebilirsiniz dedi. İade 2 hafta olduğu için iadeyi seçtim ama. Çok uzun sürer mi?

Hocam sorunlu derseniz uzun sürer, beğenmedim derseniz kısa. Sorunlu deyince teknik servis raporu istiyorlar ve servise gönderiyorlar. Benim 2 hafta sürdü, ölü piksel var dediğim için. Ama sorun tespit edilince iade edildi direkt.

Yeni konular

Geri
Yukarı