Hepsiburada iade

Samet özçelik

Kilopat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan ekran kartı aldım memnun kalmadığım için 14 gün içinde iade hakkını kullanıp iade etmek için geri yolladım. Satıcı ürün açıldığı için ürün iade kabul edilmedi. Hb yetkili servisten rapor alırsanız satıcı mecbur iade etmek zorunda kalacağını söyledi.

Süreç hakkında öneri veya detaylı bilgisi olan var mı?

Ambalaj zarar görmemiş olmalı hocam. Teknolojik ürünlerde durum değişkenlik gösteriyor maalesef.

Öyle bir şey yok tepe tepe alacak.

Ben daha önce böyle bir şey yaşamadım genelde beğenmedim diye iade ettim ve parayı direk geri yatırdılar, oyalanmadan karşı tarafla iletişime geç 14 günü eritmeye çalışıyor krşı taraf.

Öyle bir şey yok tepe tepe alacak.

Ben daha önce böyle bir şey yaşamadım genelde beğenmedim diye iade ettim ve parayı direk geri yatırdılar, oyalanmadan karşı tarafla iletişime geç 14 günü eritmeye çalışıyor krşı taraf.
Haklısın. Ben önceden mousepad sipariş ettim. Sonra gelmeyince iade ettim. Para geldi sonra ertesi gün mousepad de geldi. Sonra satıcı bende kalabileceğini söylemişti. HB çok iyi bir platform.

Ambalaj zarar görmemiş olmalı hocam. Teknolojik ürünlerde durum değişkenlik gösteriyor maalesef.
Ürünü geldiği gibi yolladım satıcı ürün açıldığı için red yanıtı verdi. ürün geri kargolamış
HB'ya Whatsapp yoluyla ulaş durumunu bildir. Aldım beğenmedim diye ifade et. Sonra onlar evine kadar kargoyla gelip alıyorlar. Sonra HB gerekeni yapacaktır. HB müşteri memnuniyeti bakımından en gelişmiş e ticaret platformu.
Dediğin gibi ürünü geldiği gibi hb aracılığı ile satıcıya geri yolladım onlarda ürün açıldığı için iade talebimi kabul etmediler. Hb Yetkili servisten onaylı belge almanız gerekiyor iade için diye cevap verdiler

Ürünü geldiği gibi yolladım satıcı ürün açıldığı için Red yanıtı verdi. Ürün geri kargolamış

Dediğin gibi ürünü geldiği gibi hb aracılığı ile satıcıya geri yolladım onlarda ürün açıldığı için iade talebimi kabul etmediler. Hb Yetkili servisten onaylı belge almanız gerekiyor iade için diye cevap verdiler

Çabuk davranıp hb ile letişime geç karşı taraf 14 günü eritmeye çalışıyor.

Geri
Yukarı