Dell S2422HG alınır mı?

Yukarda arkadaş 165 hz alamıyorsanız 144 hz olanını alın demiş o yüzden
Demek istediğim şu eğer 165 HZ bir monitörü 165HZ'de kullanacaksanız monitörden tam verim alabilmek için 165HZ görmek için +165FPS almanız gerekir. Örnek veriyorum CS:GO da +165FPS alabiliyorsunuz ve gözünüz o oyunda 165HZ'e alıştı, daha sonra RDR2 gibi bir oyuna giriyorsunuz ve 80-90 FPS alıyorsunuz diyelim gözünüzde ki akıcılık düşer. 120 HZ alabilirsiniz bu durumu olumsuz şekilde yaşamamak için. Ekran kartınız nedir ? daha önce yazdıysanız göremedim.

Demek istediğim şu eğer 165 HZ bir monitörü 165HZ'de kullanacaksanız monitörden tam verim alabilmek için 165HZ görmek için +165FPS almanız gerekir. Örnek veriyorum CS:GO da +165FPS alabiliyorsunuz ve gözünüz o oyunda 165HZ'e alıştı, daha sonra RDR2 gibi bir oyuna giriyorsunuz ve 80-90 FPS alıyorsunuz diyelim gözünüzde ki akıcılık düşer. 144HZ alabilirsiniz bu durumu olumsuz şekilde yaşamamak için. Ekran kartınız nedir ? daha önce yazdıysanız göremedim.
1050 ti kullanıyorum r5 3600 işlemci ile fps oyunlarında 200+ fps alıyorum hocam

Size kalmış bir durum. Ben rekabetçi oyunlar da oynuyorum. 165+ fps çoğu zaman alabiliyorum. Çoğu AAA oyunda da 100fps e yakın değerler aldığım için ben hakkını verebiliyorum şahsen. Ama eğer siz hiç bir zaman 165-144 alamayacaksanız 120hz bile bakabilirsiniz daha uygun olması açısından.
Birazda ileriye dönük aliyim diye düşünüyorum o yüzden hocam
AAA oyunlar oynuyor musunuz ?
Evet mmorpg oyunlar knight online tarzı flan

Birazda ileriye dönük aliyim diye düşünüyorum o yüzden hocam

Evet mmorpg oyunlar knight online tarzı flan
Demek istediğim RDR2, Cyberpunk 2077 gibi oyunlar. İleride ekran kartı değişecekseniz 165HZ'i alabilirsiniz, ki şu anda alabilirsiniz GTX 1050 ile, sadece 100FPS altında oynadığınız oyunlar gözünüze 165FPS kadar akıcı gelmiyormuş hissi yaratır o kadar. Ben o durumu yaşamayın diye dedim onun dışında alabilirsiniz.

Demek istediğim RDR2, Cyberpunk 2077 gibi oyunlar. İleride ekran kartı değişecekseniz 165HZ'i alabilirsiniz, ki şu anda alabilirsiniz GTX 1050 ile, sadece 100FPS altında oynadığınız oyunlar gözünüze 165FPS kadar akıcı gelmiyormuş hissi yaratır o kadar. Ben o durumu yaşamayın diye dedim onun dışında alabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim hocam cevaplarınız için son olarak Hepsiburadan üzerinden alıcam ölü piksel vb sorunlarda kafam rahat olur mu?

Çok teşekkür ederim hocam cevaplarınız için son olarak Hepsiburadan üzerinden alıcam ölü piksel vb sorunlarda kafam rahat olur mu?
Ben de aynı monitörü kullanmaktayım. N11 üzerinden Tekramarket mağazasından aldım, hiç ölü piksel yok ve ghosting'i farkedilmiyor. Aldığım link bu
Hepsiburada üzerinden alabilirsiniz ama alacağınız mağaza aynı değilse kesin bir şey söyleyemem. Zaten ölü piksel çıkarsa Dell'den rapor alıp değişim yaparsınız.

Ben de aynı monitörü kullanmaktayım. N11 üzerinden Tekramarket mağazasından aldım, hiç ölü piksel yok ve ghosting'i farkedilmiyor. Aldığım link bu
Hepsiburada üzerinden alabilirsiniz ama alacağınız mağaza aynı değilse kesin bir şey söyleyemem. Zaten ölü piksel çıkarsa Dell'den rapor alıp değişim yaparsınız.
Satıcı aynı hocam bende aynı satıcıdan alıcam ama hepsiburada üzerinden.

Geri
Yukarı