Dell S2422HG alınır mı?

Ama LG27GL650F-B manyak bir şey yine diyorlarya 27inç e 1080p olmaz diye pikselleri görürsünüz diyorlar ama 27GL650F-B de pikseller falan görünmüyor yani adamlar yapmış başka bir monitörde kullandım başka bir monitörün 27inç ini onda pikseller görünüyordu LG yapıyor monitör işini. @pcsimcap ama 1600TL-1750TL bütceniz var ise LG 24GN650-B alın bence.

Dell kaliteli bir marka sırf bunun için tercih edilebilir ama Full HD biraz çağın gerisinde kalmaya başladı gibi sanki. Ayrıca kaliteli bir oyun deneyimi IPS panel almanı öneririm.

Hem hikaye hem de Online FPS oyunları oynadığın için tercihen IPS panel ve 24 inç almanı öneririm, sadece hikaye oyunları oynayan biri olsaydın IPS panel 27 inç al derdim ama Online FPS oyunları için 27 inç iyi bir seçenek değil, 24 inç çok daha uygun olacağından IPS panel 24 inç alman daha yaraşır bir seçim.
Hem VA hem de IPS panel kullandım ve rahatça diyebilirim ki aşırı bir renk farkı yok ama IPS panelin canlılığına alıştıktan sonra VA soluk geldi.(bana göre tabii ki normal de VA panel soluk renkli değildir)
IPS panel çok daha canlı ve gerçeğe yakın renkler sunuyor. O yüzden IPS panel alabiliyorsan tereddüt etme.
Buradan VA panel ile IPS panel arasındaki farka bakabilirsin
Monitör almaya karar verip araştırmaya başladığım da arasında gidip geldiğim 2 monitör vardı biri AOC 24G2U diğeri de ViewSonic XG2405.
Şu an;
AOC 24G2U 1800 TL.
Viewsonic XG2405 1700 TL.

Ben tercihimi AOC'dan yana yaptım ve hala kullanıyorum, çok da memnunum ve bu iki monitörden hangisini alırsan al üzmez. İkisi de kalitelidir.
ViewSonic XG2405 için inceleme videosu.<--
AOC 24G2U için inceleme videosu. <--

Bu gösterdiklerimi almayacaksan bile almayı düşündüğün ürünün inceleme videolarına ve satın alan kişilerin yorumlarına bak sonradan kafan ağrımasın.

Hem hikaye hem de Online FPS oyunları oynadığın için tercihen IPS panel ve 24 inç almanı öneririm, sadece hikaye oyunları oynayan biri olsaydın IPS panel 27 inç al derdim ama Online FPS oyunları için 27 inç iyi bir seçenek değil, 24 inç çok daha uygun olacağından IPS panel 24 inç alman daha yaraşır bir seçim.
Hem VA hem de IPS panel kullandım ve rahatça diyebilirim ki aşırı bir renk farkı yok ama IPS panelin canlılığına alıştıktan sonra VA soluk geldi.(bana göre tabii ki normal de VA panel soluk renkli değildir)
IPS panel çok daha canlı ve gerçeğe yakın renkler sunuyor. O yüzden IPS panel alabiliyorsan tereddüt etme.
Buradan VA panel ile IPS panel arasındaki farka bakabilirsin
Monitör almaya karar verip araştırmaya başladığım da arasında gidip geldiğim 2 monitör vardı biri AOC 24G2U diğeri de ViewSonic XG2405.
Şu an;
AOC 24G2U 1800 TL.
Viewsonic XG2405 1700 TL.

Ben tercihimi AOC'dan yana yaptım ve hala kullanıyorum, çok da memnunum ve bu iki monitörden hangisini alırsan al üzmez. İkisi de kalitelidir.
ViewSonic XG2405 için inceleme videosu.<--
AOC 24G2U için inceleme videosu. <--

Bu gösterdiklerimi almayacaksan bile almayı düşündüğün ürünün inceleme videolarına ve satın alan kişilerin yorumlarına bak sonradan kafan ağrımasın.
Karşılaştırma eşit değil. AH-IPS panel, daha yüksek parlaklık sunuyor ve 10bit.
Diğer model AMVA, daha düşük parlaklık ve 8bit. Bilgi içermeyen bir video.

Karşılaştırma eşit değil. AH-IPS panel, daha yüksek parlaklık sunuyor ve 10bit.
Diğer model AMVA, daha düşük parlaklık ve 8bit. Bilgi içermeyen bir video.

ben beğendiğim monitörleri paylaştım, karşılaştırma yapmadım sadece kafasında fikir oluşsun istedim ve isterse daha detaylı videolar bulabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı