Dell S2422hg vs AOC C24G1

noxiouss

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese tekrar hayırlı bayramlar. 60 Hz'den sonunda 144Hz'ye geçmek üzereyim. 2 monitör arasında kaldım. Dell monitör 1500 lira civarı AOC monitör 1600-1700 bandında. Biri 144 biri 165 Hz. Dell hem daha ucuz hem Hz olarak daha avantajlı fakat Dell marka hiçbir şey kullanmadım biraz tereddütlerim var. Pazar günü kesin alacağım ikisinden birini kardeşinize son kez yardımcı olur musunuz, hangisini almalıyım sizce? (Gönlüm Dell'den yana ama bilmediğim teknik özellik farkı olabilir monitörden anlayan kişiler kıyaslayıp yardımcı olursa çok sevinirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de giriş seviyesi monitör, inanılmaz bir farkını hissetmezsin zannımca. Ben C24G1 kullanıyorum ve memnunum, Dell konusunda bir fikrim yok.

Arkadaşlar herkese tekrar hayırlı bayramlar. 60 Hz'den sonunda 144Hz'ye geçmek üzereyim. 2 monitör arasında kaldım. Dell monitör 1500 lira civarı AOC monitör 1600-1700 bandında. Biri 144 biri 165 Hz. Dell hem daha ucuz hem Hz olarak daha avantajlı fakat Dell marka hiçbir şey kullanmadım biraz tereddütlerim var. Pazar günü kesin alacağım ikisinden birini kardeşinize son kez yardımcı olur musunuz, hangisini almalıyım sizce? (Gönlüm Dell'den yana ama bilmediğim teknik özellik farkı olabilir monitörden anlayan kişiler kıyaslayıp yardımcı olursa çok sevinirim.)
HKC 2219A 21.6 LCD MONİTOR - incehesap.com kullandığım monitör bu , 144 e geçince ne gibi farklılık yaşarım sizce?İsteyene tarihi eser olarak hediye edebilirim 😂😂

Dell LFC özelliğine ek daha yüksek renk gamutu sunuyor. Her şekilde Dell daha önde.

İkisi de giriş seviyesi, inanılmaz bir farkını hissetmezsin zannımca. Ben C24G1 kullanıyorum ve memnunum, Dell konusunda bir fikrim yok.
Hocam kullandığım monitörü attım sizce 2 modelden birine geçince fark hissetmem mi böyle bir şey mümkün değil gibi geliyor bana.

C24G1 : 2. resimde Soldaki
87WqBms.jpgbnu75uvl1xi41.jpg

Dell LFC özelliğine ek daha yüksek renk gamutu sunuyor. Her şekilde Dell daha önde.
Hocam size güveniyorum çok bilgilisiniz bu konuda maşallahınız var.
200-300 liraya satarsın bence.
Belki 2. Monitör olarak kullanırım.
Hocam 144 hz monitör ben hiç kullanmadım o yüzden burdan bilgi edinmeye çalışıyorum bana ne gösterseniz güzel gelir 😂
Hocam bu fiyat bandında başka bir öneriniz var mı siz alacak olsanız hangi modeli alırsınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı