Dell S2721DGFA görüntüsü anlık bozuluyor

nabukhednezar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Monitör
Dell
Herkese merhaba, 2 ay önce Dell S2721DGFA 2K monitör aldım, son bir aydır videoda göreceğiniz gibi bazen görüntüde anlık bozulma oluyor, arka planı değiştirirken ters tıklayınca hep oluyor. Bu önemsiz bir durum mudur yoksa bu sorunu önemsemem gerekir mi? Şimdiden çok teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablo kontrol yapın. Kalitesiz kablonuz varsa yeni bir kablo alın bir deneyin. Yine çözülmezse ve her zaman olmuyorsa ve önemsiz yerlerde oluyorsa umursamadan kullanabilirsiniz. Ama bu bir sorundur. Umarım DP kablosu satın alırsanız sorun çözülür.

Herkese merhaba, 2 ay önce Dell S2721DGFA 2K monitör aldım, son bir aydır videoda göreceğiniz gibi bazen görüntüde anlık bozulma oluyor, arka planı değiştirirken ters tıklayınca hep oluyor. Bu önemsiz bir durum mudur yoksa bu sorunu önemsemem gerekir mi? Şimdiden çok teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bende aynı monitörü alacaktım sorunun hala devam ediyor mu?

denedim fakat düzelmedi
"Input Source"->"Auto Select' i off yapmayı deneyebilirsiniz monitör ayarlarından

@Burak B. Merhaba bu ve son konumda paylaştığım sorun var benim dell monitörümde ve rx 6800 ekran kartım var, sorun ekran kartımdan dolayı mı acaba başka bir forumda gördüm yorumunuzu ve size sormak istedim rahatsız ettiğim için kusura bakmayın.

Son düzenleme:
denedim fakat düzelmedi

@Burak B. Merhaba bu ve son konumda paylaştığım sorun var benim dell monitörümde ve rx 6800 ekran kartım var, sorun ekran kartımdan dolayı mı acaba başka bir forumda gördüm yorumunuzu ve size sormak istedim rahatsız ettiğim için kusura bakmayın.
İyi akşamlar hocam. Bu videodaki sorunun Windows 11'in bir hatası olduğuna eminim. Çünkü bende de oluyor. Daha önce Nvidia kartım vardı onda oluyordu, şuan 6900xt ile yine oluyor. Bu süreçte monitör de değiştirdim, iki monitörde de aynısı oluyordu.
Web'de gezinirken ara sıra olan anlık beyaz ekran gibi durum varsa o da AMD sürücüsünden kaynaklanıyor diye biliyorum. O sorun Nvidia kullanırken yoktu çünkü.
Bu sorun bende de var yani monitör de kart da sağlam hocam.

Geri
Yukarı