DELL S2721DGFA VS DELL G3223D

258773

Hectopat
Sanırım son monitör konumu açıyorum. Sonunda bir karar verdim ya Dell S2721DGFA Monitör için stok bekleyeceğim ya da Dell G3223D Monitör bu monitör için Black Friday bekleyeceğim. Sorum şu sizce hangisi daha mantıklı? Ve diyelim ki ilkine stok gelmedi çünkü önceliğim o 2. olan alınmalı mı? Boyut olarak büyük gelir mi? Yoksa 9-10 bin civarında indirim kovalayabileceğim 27 inç önceliğim olan monitöre alternatif olan bir monitör mü bakmalıyım? Çünkü tercihim ilkinden yana ama stoklara ne zaman geleceği veya gelecek mi belirsiz. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
31 inç sana büyük gelecektir. Ağırlıklı olarak dizi/film izliyorum ya da yazılım yapıyorum tarzıysan sorun yok. Fakat 31 inçte gidip CS açarsan pek keyif alamazsın.
Bunların harici çok kaliteli bir monitördür kendisi. Tamamen kullanım alınına göre farklılık gösterir.
27 inç olan modeli ise zaten konuştuk. Stoka gelirse şanslısın. Umarım gelir.
MSI ise iyi özelliklere sahip yüksek bütçe monitörü. MSI paneli ucuz tutup ekran özelliklerini yüksek tuttuğu için fiyat politikası böyle oluyor. Alınır fakat satıcı tüm sorunlarınızla ilgilenmesi gerekir.

@Saint Lucia FPS oynayan birisi değilim sadece arada arkadaşlar çağırırsa öylesine giriyorum. Onun harici arada çok fazla LoL oynarım yılda 1 kere sıkılmadan 2 ay falan sonra sadece Single-Player'a geçerim. LoL adına 31 inç bir sıkıntı çıkarmazsa önce 27 inç için biraz stok beklerim gelmezse 31 alırım büyük ihtimal. Bir de Dell'de ölü piksel politikası daha mı tüketici dostu oluyor?

2k 27” olan modeli zaten en başarılı 2k monitörlerden biri. Forumda çok öneriliyor fakat stokları bulunmuyor. Bende çok ufak bir boşlukta denk getirip itopya mağazadan almıştım. Tavsiye ederim. Renkler çok yerinde. Sadece stok ayarlara ufak ekleme yapmak gerekiyor çünkü stok ayarlar yetersiz.

2K 27” olan modeli zaten en başarılı 2K monitörlerden biri. Forumda çok öneriliyor fakat stokları bulunmuyor. Bende çok ufak bir boşlukta denk getirip İtopya mağazadan almıştım. Tavsiye ederim. Renkler çok yerinde. Sadece stok ayarlara ufak ekleme yapmak gerekiyor çünkü stok ayarlar yetersiz.

Bekliyorum umarım stok gelir.

@Saint Lucia FPS oynayan birisi değilim sadece arada arkadaşlar çağırırsa öylesine giriyorum. Onun harici arada çok fazla LoL oynarım yılda 1 kere sıkılmadan 2 ay falan sonra sadece Single-Player'a geçerim. LoL adına 31 inç bir sıkıntı çıkarmazsa önce 27 inç için biraz stok beklerim gelmezse 31 alırım büyük ihtimal. Bir de Dell'de ölü piksel politikası daha mı tüketici dostu oluyor?

31 inçte hiç LoL oynamadım. Seni yanıltmak gibi olmasın. Şahsen böyle bir monitör televizyon gibi oluyor. Uzan yatağına aç dizi takıl misali ya da PS5 için falan kullanıyorlar. Masaüstü için bana 31 inç hep absürt gelmiştir.

Geri
Yukarı