Dell S2721DGFA kutusundan güç kablosu çıkmadı

ibretix

Hectopat
Daha fazla  
Sıfır kapalı kutudan güç kablosu çıkmadı. Önce gaming.gen ile iletişime geçtim."monitörler kapalı kutu ürünler olduğundan dolayı maalesef bizlerde yedek parçaları ve bağlantı kabloları mevcut değildir." dediler. Daha sonra Dell ile iletişime geçtim.
"Ürün ithalatçı firması arena bilgisayar ile iletişime geçilerek yaşanan durum ile alakalı yardımcı olmalarını istedik.

"Ürün satıcısıyla iletişime geçerek ürün distribütörü arena Bilgisayar'ın durumdan haberdar olduğunu, gerekli bilgileri distribütöre iletmelerini talep ediniz." diye mail geldi.

Bu monitörü kullanan varsa bu kablo PSU güç kablosu gibi bir şey mi?

Ürünle birlikte gelen tüm kablo ve parçaları resim çekip atarmısınız ?
kablo.jpeg

Hdmi, usb ve displayport kablosu çıktı.

Sıfır kapalı kutudan güç kablosu çıkmadı. Önce gaming.gen ile iletişime geçtim."monitörler kapalı kutu ürünler olduğundan dolayı maalesef bizlerde yedek parçaları ve bağlantı kabloları mevcut değildir." dediler. Daha sonra Dell ile iletişime geçtim.
"Ürün ithalatçı firması arena bilgisayar ile iletişime geçilerek yaşanan durum ile alakalı yardımcı olmalarını istedik.

"Ürün satıcısıyla iletişime geçerek ürün distribütörü arena Bilgisayar'ın durumdan haberdar olduğunu, gerekli bilgileri distribütöre iletmelerini talep ediniz." diye mail geldi.

Bu monitörü kullanan varsa bu kablo PSU güç kablosu gibi bir şey mi?
Evet kablosu tam olarak öyle. Monitörü açtıktan sonra white uniformity testi yapın. Bazı ürünlerde beyazlar belirli bölgelerde sıcak görünüyor. Bana gelen ürün öyleydi, internette araştırdıktan sonra normal olduğunu öğrendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı